Поиск

Poustovit присвятили зйомку пам'ятним місцям Києва

Poustovit присвятили зйомку пам'ятним місцям Києва

"Вулиці-доми"

Текст: Buro 24/7

Продюсер: Римма Марейченко
Стилист: Дарина Серафімович
Фото: Яша Жилин

Прогулянка містом

Український бренд Poustovit представив зйомку "Вулиці-доми", присвячену Києву. Серія фотографій cтала прогулянкою пам'ятними для дизайнерки Лілії Пустовіт місцями столиці. Всі будинки та вулиці, які були зняті у цій серії, не випадкові. Вони розповідають історію Лілії та бренду Poustovit.

Серед них  ботанічний сад, яким Лілія любила прогулюватися дорогою на роботу, в центр моди "Екста", де була пошита її перша колекція.

Будинок актора на Золотих Воротах став місцем, це у 1997 році пройшов дебютний показ бренду в рамках першого сезону Ukrainian Fashion Week. "Я тільки повернулася з Парижа, сповнена натхнення та рішучості змінювати вулиці Києва і вносити нові тенденції. На мій перший показ зібралася вся київська тусовка, це був ковток свіжого повітря — вперше в Україні діджей міксував треки саме під показ, на подіумі дефілювали непрофесійні моделі, а сама колекція вирізнялася своєю монохромністю і розслабленістю. Можна сказати, тоді ми створювали нову естетику",  розповідає дизайнерка.

Алея на вулиці Антоновича  це історія знайомства Лілії та її чоловіка. Інститут КНУТД місце навчання дизайнерки. "Я ніколи не забуду, як ми з татом сиділи й очікували списки тих, хто вступив. Навіть навчання запам'яталось не так, як ті години хвилювання. Тоді я знала, що хотіла стати або дизайнеркою, або редактором журналу Vogue. Хоча про український Vogue тоді годі було й мріяти",  розповідає вона.

У кадрі з'явилися сукні та костюми з осінньої колекції Poustovit.

Смотрите также:

Гуцулы, шотландцы и традиции горных народов вдохновили осеннюю коллекцию Poustovit.

Семейное дело: Джиджи и Белла сделали карантинные снимки для Bottega Veneta.