Поиск

Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина

Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина

Натхнена Італією

Текст: Buro 24/7

Секс, пристрасть та італійське диско

Напередодні Дня святого Валентина Frolov презентує капсулу. Названа Amore Mio, колекція натхнена італійською культурою, що пронизана коханням.

Іван Фролов описує її характер темпераментним гаслом A far l’amore — це назва пісні італійської співачки Раффаелли Карри, що в перекладі означає “займатись коханням”.

Саме Раффаелла стала музою колекції. Її образ відображає настрій нової колекції: легкість, спокусливість бальних танців, динамічність італійського диско. Характеру колекції додає стиль і тонкий гумор у фільмах італійських режисерів Паоло Соррентіно, Федеріко Фелліні та Марко Феррері.

Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина (фото 1)
Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина (фото 2)

Приталені комбінезони, боді й корсети з V-вирізами перемістилися з гардеробів зірок італійського шоубізнесу до колекції Frolov. Образи з асиметричними елементами надають тілу S-подібного силуету, який нагадує скульптури періоду італійського бароко.

Особливою річчю колекції став смугастий лонгслів. За задумом Івана, у нього поміщається дві людини, що робить річ зручною для обіймів. Одягати та стилізувати лонгслів можна 14 різними способами.

Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина (фото 35)
Amore mio! Український бренд Frolov створив колекцію до Дня святого Валентина (фото 36)

Одяг Frolov створений, безперечно, для танців. Це підтверджує кампанія, знята у стилі італійського диско. Українська співачка Лілу45 написала пісню італійською мовою, закликаючи займатись коханням, бути вільними та трішки драматичними. Як це роблять в Італії.

Смотрите также:

Дерзкие модели пользуются популярностью: Дизайнер Agent Provocateur — о предпочтениях в нижнем белье.

Художній дует Otog Studio створив колекцію аксесуарів. Вони доступні у реальній та цифровій версіях.