Поиск

Український бренд Frolov запустив лінійку весільного одягу

Український бренд Frolov запустив лінійку весільного одягу

Frolov Bridal

Текст: Buro 24/7

Першу колекцію Іван Фролов присвятив мамі

Український бренд Frolov випустив колекцію весільних суконь. Історія бренду нерозривно пов'язана з весіллями та коханням. У перших весільних вбраннях Івана під вінець пішла його сестра. А музою Frolov Bridal дизайнер називає свою маму та присвячує історії її кохання свою першу весільну колекцію.

Запуск весільної лінійки став логічним продовженням роботи над індивідуальними образами, які наречені замовляли в Івана. Так він відчув абсолютну різноманітність настроїв, підходів та характерів пар, що збираються одружитися. Ідею різноманітності підкреслює кастинг зйомки, яка пройшла в Будинку з химерами. Фотографинею кампанії стала Крістіна Подобед.

До колекції увійшли образи як для офіційної церемонії, так і для її продовження (дизайнер не забув навіть про білизну). Важливим фактором при створенні колекції був комфорт: Іван вважає, що наречена має відчувати себе вільно та робити все, що заманеться. Більш того, жодна з суконь не буде висіти в гардеробі після важливого дня: образ може бути трансформованим у вечірній вихід будь-якої важливої події. Костюми, смокінги та сорочки для чоловіків завершують образи наречених.

Український бренд Frolov запустив лінійку весільного одягу (фото 19)

Одним з ключових декоративних елементів колекції є троянди, створені вручну.

“Білі троянди, які мій тато подарував мамі, коли просив її руки, стали для мене символом початку історії кохання моїх батьків. Фотографіям, де моя мама тримає у руках ці квіти, навіть присвячена окрема сукня в колекції. А весільні фото мами з татом надихнули мене використати в роботі естетику різних епох минулого століття”, — каже Іван Фролов.

Крім того, троянда як образ пронизує всю історію колекції й зустрічається у ліпленні локації, букетах і прикрасах весільного торта в кампанії.

Мереживо також надихнули архіви. Деякі візерунки повторюють зразки вінтажного мережива з легендарної французької фабрики Solstiss, яке давно зняли з виробництва.

Кольорова гама колекції не обмежена класичними білим, молочним та відтінками ігристого. В ній також з'являються червоний, чорний і бежевий кольори.

Окрім офіційного кампейну, Іван Фролов представив власний погляд на колекцію у своїх фото.

Український бренд Frolov запустив лінійку весільного одягу (фото 20)

Смотрите также:

Ksenia Schnaider представили "рыбацкие" джинсы — еще один хит инстаграма.

Весенние цветы в киевских садах послужили вдохновением лаундж-коллекции Elena Reva.