Поиск

Фонд Олени Пінчук та Marsala представили благодійну колекцію сумок

Фонд Олени Пінчук та Marsala представили благодійну колекцію сумок

#КолиЯНеБоялась

Текст: Buro 24/7

Вони прикрашені рядками вірша Юрія Іздрика "Якби ти знала, яка ти гарна, коли у собі не маєш страху"

Проєкт “Я Зможу!” Фонду Олени Пінчук та український бренд Marsala випустили благодійну колекцію сумок. Аксесуари прикрашені рядками вірша Юрія Іздрика “Якби ти знала, яка ти гарна, коли у собі не маєш страху”. Проєкт #КолиЯНеБоялась покликаний надихнути жінок не зважати на власні страхи, суспільні очікування та стереотипи на шляху до здійснення мрій.

Кампанію підтримали успішні жінки з різних сфер: Alyona Alyona, Ярослава Гресь, Поліна Неня, Римма Зюбіна, Яніна Соколова, Аніта Луценко, Катя Кузьменко, Ольга Руднєва та Марія Маслій. Кожна з них розповіла про свої страхи та їхнє подолання.

Бренди закликають усіх зробити те ж саме, розмістивши свою історію успіху у Facebook чи Instagram з хештегом #КолиЯНеБоялась. 

“Ми хочемо підняти дискусію про те, як страхи, стереотипи та чужі очікування заважають жінкам жити життя їхніх мрій, здійснювати заплановане та зважитися на перший крок. Ми хочемо, щоб кожна з нас згадала, як вона долала свої страхи і як це змінило її життя. Ми хочемо, щоб ті жінки, що вагаються, бояться або чекають на дозвіл зовні, надихнулися цими історіями та розпочали власну подорож на шляху до здійснення своїх мрій”, — каже Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук.

Марія Маслій, засновниця і дизайнерка бренду, каже, що “в сумку не вмістяться ваші страхи”. Портрети героїнь вона зробила власноруч на плівку, на стару відеокамеру дідуся, який завжди вчив її сміливості та рішучості.

Всі кошти, зібрані від продажу колекції, будуть направлені на підтримку жіночого підприємництва. Сумки можна придбати в інтернет-магазині та в шоурумі Marsala (Київ, вул. Заньковецької, 5/2).

Дивіться також: Модель Наталія Гоцій знялась в рекламній кампанії бренду Frolov.