Поиск

Puma створили домашню та виїзну форму ФК \"Шахтар\"

Puma створили домашню та виїзну форму ФК "Шахтар"

Презентація відбудеться 15 липня

Текст: Buro 24/7

Її зможуть придбати і вболівальники

15 липня спортивний бренд Puma презентує форму для українського футбольного клубу "Шахтар". Результатом стали два комплекти: домашня та виїзна форма для футболістів.

ФК "Шахтар" бере свій початок з 1936 року  і досі залишається вірним спадщині свого краю. У нових комплектах форми, розроблених Puma, традиції шахтарів об'єдналися з сучасними тенденціями.

За основу дизайну взяли принт джерсі, який з'явився у "Шахтаря" у 2011 році, після перемоги у Кубку України. Смужку як символ удачі та перемоги і фактуру кам'яного вугілля як данину традиціям Донецького краю поєднали в дизайні нової форми. Кольори залишили класичними  помаранчевий та чорний.

Традиційну символіку доповнили технологіями. Нова форма дає змогу гравцям рухатися без обмежень та повністю відчувати своє тіло завдяки вдосконаленій терморегуляції Puma dryCell. Технологія, створена розробниками Puma, сприяє поглинанню вологи, що дозволяє футболістам підтримувати комфортну температуру тіла під час гри. Це стало можливим завдяки спеціальній вентиляції та сітці.

Крім того, форма створена зі 100% переробленого поліестеру, що значно зменшує рівень шкоди навколишньому середовищу.

Придбати форму "Шахтаря" зможуть і вболівальники  вона з'явиться у продажі вже 16 липня. Ознайомитись з асортиментом можна буде на офіційному сайті Puma та в мережі магазинів бренду, а також на сайті ФК "Шахтар" та в магазинах партнерів бренду: "Мегаспорт", "Інтерспорт" та "Декатлон".

Смотрите также: Зачем Канье Уэст носит маску, скрывающую все лицо.