Поиск

Художник Вова Воротньов створив футболки в підтримку легалізації медичної марихуани

Художник Вова Воротньов створив футболки в підтримку легалізації медичної марихуани

Кoнопляний #МаршCвободи

Текст: Buro 24/7

Фото: Мішка Бочкарьов

Благодійний мерч

Український художник Вова Воротньов створив принт для благодійних футболок "Маршу свободи". Вони повторюють символіку британського "Народного маршу за роботу" 1980-х років, яку художник побачив в краєзнавчих музеях Британії. На футболках з'являється символ дороги та канабісу.

Художник Вова Воротньов створив футболки в підтримку легалізації медичної марихуани (фото 1)

"Мені близький образ дороги з огляду на мій проєкт 2017 року "За/Схід", коли я пройшов Україну пішки з заходу на схід, — пояснює Вова Воротньов. — Пізніше я був на резиденції SWAP Британської Ради в Ліверпулі, в рамках якої відвідав деякі міста Англії, Уельсу, Шотландії і Північної Ірландії. Саме через мій пішохідний досвід в британських краєзнавчих музеях мені запам'ятались різні артефакти руху Peoples March For Jobs 80-х років. Тому, коли до мене звернулись друзі з "Маршу свободи" з пропозицією розробити сувенірку, я вирішив процитувати і реактуалізувати в контексті конопляного маршу саме це явище. В цих маршах за робочі місця тоді брало участь чимало британської молоді".

"Я виступаю за легалізацію речовин. Але розглядаю це ширше — в контексті базових свобод".

розробив промо мерч для київського конопляного маршу 2020. кілька років тому в краєзнавчих музеях британії відкрив для...

Опубликовано Vova Vorotniov Пятница, 19 июня 2020 г.

Ціна символічна — 420 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на правозахисну та активістську діяльність, зокрема на акцію за легалізацію медичного канабісу, що пройде 27 червня о 12:00 під Офісом президента.

Придбати футболки можна на фейсбуці.

Смотрите также: Как справиться с тревожностью в неспокойные времена? Использовать настойки с CBD!