Поиск

Інстаграм тижня: Стрітстайл-фотограф зі Львова

Інстаграм тижня: Стрітстайл-фотограф зі Львова

Одяг та історії

Текст: Марія Дереш

"Краще покажу тандем шпильок і спортивок Adidas, ніж ще одну білу футболку з бежевим тренчем і ланцюгом на шиї"

Street Style Hunter проєкт зі стрітстайл-фотографії зі знімками вуличних луків Львова. Авторка акаунту залишається інкогніто, а сторінка, яку читають вже більше 14 тисяч підписників, існує з 2019 року. "Хантер" вважає, що показує локальну моду такою, яка вона є, а у своїх героях намагається розкрити "щось особисте". Ми поспілкувались з автором акаунту і дізналися, де шукати місцевий стрітстайл.

Де "полювати" на луки у Львові?

"У Львові все зазвичай зводиться до центру: "Світ кави" на площі Ринок, куток біля "Челентано" біля Катедри, вулиці Галицька, Краківська, Гнатюка. Також часто фотографую біля парковок.

Деколи ходжу до Академії мистецтв на Снопківську  там можна побачити цікаві луки, але немає потоку людей. Прайм-тайм для хантингу  вихідні, коли хороша погода, а влітку фотографую через день".

"Завжди фотографую зі сторони сумки, тому часто звертаю на них увагу. З брендів тут найчастіше помічаю сумки Pinko, "цеглинки" Marc Jacobs, Michael Kors, ну і, звичайно, Louis Vuitton, Chanel і Dior. Не мені судити, чи це фейки, але деколи це дуже очевидно".

"Люблю емоційний вираз лиця, коли людина ще не до кінця зрозуміла, чи її сфотографували. Більшість реагує позитивно, але було кілька разів, коли підходили і просили видалити фото або, вже побачивши публікацію, просили прибрати її зі сторінки".

"Був один цікавий випадок: якось улітку на Лесі Українки я сфотографувала гарного хлопця у взутті Loro Piana. Виставила фото, а зранку прокинулась від повідомлення з погрозами від різних людей та проханнями видалити допис. Як виявилось, модник працював у СБУ довелося прибрати".

"У фото цікаво бачити історії людей: де вони купили цей одяг, чим вони займаються, куди зараз спішать, яке у них життя? Часто ці здогадки залишаю в підписах до фото або просто роблю людям компліменти".

"Незалежно, чи це "секонд", чи люкс і логоманія,  головне, щоб лук був цікавим. Усе, що впадає в око: яскраве, текстурне, нетипове, навіть химерне,  завжди сфотографую. Краще покажу тандем шпильок і спортивок Adidas, ніж ще одну білу футболку з бежевим тренчем і ланцюгом на шиї. Мені цікаво "розобмежувати" поціновувача своєї сторінки і показувати, що можна вдягатись і так, і так. Приємніше викликати реакцію "Боже, що це?!", ніж "Ну класно".

Підтримати творчість Street Style Hunter можна на Патреоні фотографа.

Читайте також: Стиль в фильме "Энни Холл" вдохновит ваш весенний гардероб.