Поиск

Support by Poustovit створили худі для проєкту \"Україна без сміття\"

Support by Poustovit створили худі для проєкту "Україна без сміття"

Перша в Україні громадська станція сортування

Текст: Buro 24/7

Худі кольору хакі не потрапить до продажу

Бренд Support by Poustovit створив худі для проєкту “Україна без сміття” — станції сортування, яка першою в Україні публічно підняла питання переробки відходів. Щоб підтримати організацію, Support by Poustovit, відомі своїми худі “Лівий/правий берег” та вишитим каштаном Києва, створив форму для її працівників.

Support by Poustovit створили худі для проєкту "Україна без сміття" (фото 1)
Support by Poustovit створили худі для проєкту "Україна без сміття" (фото 2)

“Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проєкту, як УБС. Вони були першими в Україні, хто підняв таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий вклад у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету”, — каже дизайнерка Лілія Пустовіт.

Support by Poustovit переробили свої знакові худі, додавши айдентику УБС. Їх передали в якості благодійного внеску, що допоможе у холодну пору року зігрітись робітникам першої в Україні громадської станції сортування.

Support by Poustovit створили худі для проєкту "Україна без сміття" (фото 3)
Support by Poustovit створили худі для проєкту "Україна без сміття" (фото 4)

“Такий саппорт — важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашій команді. А все це, зрештою, конвертується в приємні емоції, які отримуватимуть відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з'являлися на обох берегах Києва і в інших містах-мільйонниках”, — каже Анна Яблучна, комунікаційниця УБС.

 

Дивіться також:

Anna October зняли кампейн за мотивами "Невловимої краси" Бернардо Бертолуччі.

Художница Оксана Левченя снялась в весеннем кампейне украинского бренда Bobkova.