Поиск

У готелі \"Салют\" на Арсенальній пройде вечірка заради збереження об'єктів модернізму Києва

У готелі "Салют" на Арсенальній пройде вечірка заради збереження об'єктів модернізму Києва

21 травня 2021 року

Текст: Buro 24/7

Рух бореться за збереження знакових архітектурних споруд столиці

21 травня 2021, о 19:00, в готелі "Салют" на Арсенальній пройде вечірка на підтримку руху, який бореться за збереження знакових архітектурних споруд міста Києва.

У готелі "Салют" на Арсенальній пройде вечірка заради збереження об'єктів модернізму Києва (фото 1)

Готель "Салют"  пам'ятник модерну 70-х, стилю, який сьогодні перебуває на межі зникнення. У більшість об'єктів модернізму вхід обмежений чи взагалі закритий, проте бажаючих потрапити в надзвичайну архітектурну форму завжди багато. Тому творче об'єднання DJBuro, до якого входять музичні експерти Влад Фісун, Володимир Сиваш та Masha Efy, зайнялося реалізацією таких можливостей.

За підтримки соціальної спільноти save kyiv modernism, основна мета DJBuro  привернути увагу громадськості до проблеми збереження архітектурної спадщини, а також використання таких об'єктів у культурних цілях.

"Наша культурна та економічна спадщина  результати проєктування та технологій будівництва українських архітекторів, будівельників, конструкторів, художників. Це крутий туристичний магніт, це локації для зйомок, це фотозони й місця для івентів, фестивалів, культурних проєктів. Модернізм занепав та потребує нового життя. Він ще може добре послужити суспільству. Я — за збереження та переосмислення нових економічних культурних функцій для цієї архітектури",  коментує активістка save kyiv modernism Ольга Терефєєва.

Дивіться також: В Щербенко Арт Центрі відкривається персональна виставка Яреми Малащука та Романа Хімея.