Поиск

Дизайнер створив колекцію секс-іграшок для літніх людей. Є навіть стетоскоп!

Дизайнер створив колекцію секс-іграшок для літніх людей. Є навіть стетоскоп!

"Дотик"

Текст: Buro 24/7

Об'єкти для стимуляції відчуттів

Дмитро Никифорчук, випускник інституту дизайну та графіки у Кракові, створив лінійку секс-іграшок для людей похилого віку. Колекція, яка стала його дипломним проєктом, називається “Дотик” (Dotyk). Про це пише Dezeen.

Як підкреслює Никифорчук, більшість подібних девайсів створюється для задоволення потреб користувачів середнього віку, традиційно – від 18 до 49. Тому він вирішив зосередити увагу на більш зрілих користувачах, які чомусь залишаються поза увагою розробників та маркетологів.

Серія “Дотик” включає в себе стетоскоп для прослуховування серцебиття, “нюхальну трубку”, лупу і насадку на палець, яку можна доповнювати різними наконечниками – щоб полоскотати партнера або масувати.

Усі об’єкти створені для того, щоб партнери стимулювали одне в одного відчуття звуку, запаху, дотику та зору. Так, прелюдія стане більш чуттєвою і допоможе парі заново відкрити себе і свої тіла.

Секс-іграшки виконані у мінімалістичному дизайні, вони не мають яскраво вираженої фалічної форми і навіть нагадують медичні інструменти.

“Молодші користувачі також можуть використовувати мій продукт, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, – говорить Никифорчук. – Мій проєкт зосереджений на встановленні тісніших контактів між партнерами. Тому якщо вони разом домовилися, що цей продукт може їм допомогти, то чому б не спробувати".

Дизайнер створив колекцію секс-іграшок для літніх людей. Є навіть стетоскоп! (фото 1)
Дизайнер створив колекцію секс-іграшок для літніх людей. Є навіть стетоскоп! (фото 2)

 

 Дивіться також:

Есть тренд: Секс-игрушки нефаллической формы.

Устраивайтесь поудобнее и включайте The Weeknd: Названа самая сексуальная музыка.