Поиск

Сонячний Ріо, прогресивний Токіо: Бренд glo™ випустив колекцію девайсів, натхненну мегаполісами

Сонячний Ріо, прогресивний Токіо: Бренд glo™ випустив колекцію девайсів, натхненну мегаполісами

Лімітована серія

Текст: Buro 24/7

Розглядаємо девайси з колекції glo™ hyper NATIV EDTN

Бренд glo™ презентує нову лімітовану колекцію gloTM hyper NATIV EDTN*, присвячену культовим містам світу. Всього в колекції – 5 пристроїв, кожен із яких символізує місто, яке вже стало мегаполісом: Ріо-де-Жанейро, Токіо, Нью-Йорк, Лондон та Барселону.

Усі ці міста відомі багатою історією та культурою. Зберігаючи традиції, вони не бояться змін і відкриті до нових прогресивних ідей і технологічного росту.

Кожен із 5 пристроїв gloTM hyper NATIV EDTN у колекції виконаний в унікальному дизайні, натхненному енергією відповідного міста. Тут і Нью-Йорк зі своїм шаленим ритмом, і залите сонцем Ріо, і Токіо, яке вправно поєднує у собі традиції минулого з передовими технологіями, і мистецький Лондон, який однаково захоплює і любителів сучасного мистецтва, і прихильників класики, а також Барселона, яка купається у вуличних фестивалях.

Сонячний Ріо, прогресивний Токіо: Бренд glo™ випустив колекцію девайсів, натхненну мегаполісами (фото 1)

gloTM hyper NATIV EDTN поєднує інноваційну технологію індукційного нагрівання тютюну, яка забезпечує більш насичений і яскравий смак. Девайс простий та зручний у користуванні. У режимі Boost пристрій нагріває стік всього за 15 секунд, а потужна батарея забезпечує до 20 сесій без додаткової підзарядки**.

Пристрої із лінійки gloTM hyper NATIV EDTN можна замовити на сайті бренду або придбати в офіційних магазинах бренду gloTM Studio. Вартість девайсу – 599 гривень.

 ––––––––

* Нейтів Едішн

** При використанні в режимі Буст. Час роботи повністю зарядженої батареї може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

Дивіться також: The Fade Out: Як пройшла вечірка gloTM, на якій потрібно було спати.