Поиск

LEGO® випустили набори мініфігурок, які оживають у доповненій реальності

LEGO® випустили набори мініфігурок, які оживають у доповненій реальності

У додатку LEGO® VIDIYO™

Текст: Buro 24/7

Можна самостійно знімати кліпи на треки різних музичних жанрів

Компанія LEGO Group спільно з Universal Music Group (UMG) запустила ігровий відеомейкер для дітей LEGO VIDIYO. Це жива гра з елементами доповненої реальності, у якій діти спершу складають з кубиків мініфігурки (це майбутні учасники музичного гурту), а далі – оживлюють їх за допомогою доповненої реальності у додатку VIDIYO.

У набори LEGO VIDIYO входять 6 портативних BeatBoxes з мініфігуркою, кожна із яких представляє окремий музичний жанр, сцена для сканування, два спеціальних BeatBits та 14 випадкових BeatBits. Ось шість основних BeatBoxes:

  • Candy Pop з Candy Mermaid BeatBox (цукерковий поп)
  • Pirate Punk з Punk Pirate Beatbox (піратський панк)
  • Alien DJ з Extra Terrestrial Dance Music BeatBox (позаземна танцювальна музика)
  • Party Llama з Party Llama BeatBox (тропікон)
  • Unicorn DJ з Unicorn DJ BeatBox (кіт-поп)
  • Robot Break-dancer з HipHop Robot BeatBox (робо-хіп-хоп)
LEGO® випустили набори мініфігурок, які оживають у доповненій реальності (фото 1)

BeatBits – це система аудіовізуальних ефектів, вони виглядають наче маленькі обкладинки альбомів. При скануванні у додатку VIDIYO вони наживо відтворюють музичні ефекти, характерні танцювальні рухи та сценічні декорації під час виступу.

Додаток створили для того, щоб діти за допомогою BeatBoxes, BeatBits, учасників музичних гуртів і доповненої реальності розвивали свої творчі здібності у формі гри.

Спеціально до релізу студія Universal Music уклала перший в історії музичний контракт для мініфігурки L.l.a.m.a і випустила оригінальний трек Shake (над ним працював триразовий переможець премії “Греммі” репер Ne-Yo).

Скануючи фігурки у додатку VIDIYO, діти можуть самостійно записати кліп для обраного музичного хіта. 60-секундний виступ можна буде зберегти у додатку та поділитися з друзями на ретельно модерованій для дітей соціальній платформі. Зараз у додатку доступно близько 30 популярних треків (серед них є Леді Гага та The Weeknd), колекція пісень буде регулярно поповнюватись.

LEGO® випустили набори мініфігурок, які оживають у доповненій реальності (фото 2)

Набори LEGO VIDIYO надійдуть у продаж з 1 березня. Вартість BeatBoxes становитиме від 679 гривень, а колекційні фігурки учасників музичних гуртів можна буде придбати за ціною від 169 гривень.

Завантажуйте додаток VIDIYO тут.

 

 

Дивіться також: Lego выпустили конструктор "Звездной ночи" Ван Гога. В нем 1552 кубика!