Поиск

AI House запускає безкоштовну школу машинного навчання. Найкращі випускники отримають офер від Pawa, Reface і ZibraAI

AI House запускає безкоштовну школу машинного навчання. Найкращі випускники отримають офер від Pawa, Reface і ZibraAI

Deep Learning Creator School

Текст: Buro 24/7

До школи запрошують спеціалістів рівня junior та middle

Ініціатива AI House оголошує набір в офлайн-школу машинного навчання Deep Learning Creator School. До неї запрошують фахівців із досвідом роботи від одного року, які хочуть поліпшити свої навички у цій сфері.

Всі викладачі є професіоналами-практиками компанії Reface: Назар Шматко — Head of ML, Філіп Шурпик — Principal Engineer, Віталій Залевський — Product Manager. 

Навчання у школі безкоштовне. Для вступу треба пройти три етапи відбору: квіз-форму з десятьма запитаннями, змагання на платформі Kaggle та інтерв’ю з викладачами.

Наприкінці відбору в школу пройде 15 людей. Вони зможуть відчути на собі повний шлях інженера у deep learning стартапі. Під час навчання викладачі розкажуть, як відбирати ідеї, валідувати гіпотези, шукати нетривіальні технології deep learning, тренувати ідеї та знаходити рішення для масштабування проєкту.

"У школі 70% часу учні приділятимуть отриманню саме практичних знань, — розповідає CEO AI House Богдан Пономар. — Навчання в офлайн-форматі дозволяє розширити нетворк і дати поле для колективного генерування ідей".

AI House запускає безкоштовну школу машинного навчання. Найкращі випускники отримають офер від Pawa, Reface і ZibraAI (фото 1)

Заняття в Deep Learning Creator School триватимуть з 13 листопада по 19 грудня в інтенсивному форматі у вихідні дні. Крім лекцій у школі передбачено формат воркшопів і змагань у групах під менторством професіоналів. Результатом навчання стане випускна робота, присвячена Deep Learning Content Creation & Modification. Над нею учні працюватимуть у групах із середини курсу, проходячи всі етапи: від ML-дослідження до розгортання проєкту на Google-хмарі.

Найліпші випускники після навчання матимуть змогу приєднатися до технологічних компаній Pawa, ZibraAI та Reface.

AI House — ініціатива Roosh, головною метою якої є створення єдиного AI & ML ком'юніті, де експерти, таланти та ідеї з'єднуються для побудови продуктових AI-стартапів в Україні.

Roosh — технологічна компанія. Roosh створює й інвестує, віддає перевагу проєктам на базі машинного навчання. В компанію входять проєкти: венчурна студія Pawa, стартап 3D-обробки ZibraAI, екосистема з побудови машинного навчання в Україні AI House, однойменний венчурний фонд Roosh Ventures і AI-стартап Reface.

Читайте також:

Искусственный интеллект раскрасил картины Густава Климта, забракованные цензурой в ХІХ веке.

В Tinder появилась функция поиска пары для похода на свадьбу.