Поиск

Легендарна сироватка Double Serum від Clarins тепер представлена і для зони навколо очей

Легендарна сироватка Double Serum від Clarins тепер представлена і для зони навколо очей

Double Serum Eye

Текст: Buro 24/7

Бореться з ознаками старіння та втоми

У 1985 році був розроблений бестселер бренду Clarins — антивікова сироватка Double Serum. Це найпопулярніший продукт за весь час існування бренду, він був удостоєний майже чотирьохсот нагород. Й ось через 36 років Clarins презентує антивіковий засіб, створений на основі тієї ж сироватки для обличчя, — Double Serum Eye. Розповідаємо усе, що вам потрібно знати про довгоочікуваний запуск.

Шкіра навколо очей — особливо ніжна, в чотири рази тонша, ніж шкіра обличчя. Завдяки майже відсутній гідроліпідній плівці вона швидко зневоднюється. Саме ця область першочергово страждає від ознак втоми й старіння і потребує особливого догляду. Компанія Clarins спрямувала весь досвід і силу Double Serum — з її загальним антивіковим доглядом та інноваційною подвійною технологією — на шкіру навколо очей.

Легендарна сироватка Double Serum від Clarins тепер представлена і для зони навколо очей (фото 1)

Учені Clarins виявили фактор, зниження кількості якого призводить до уповільнення важливих функцій шкіри. Це альфа-v інтегрини — білки, які забезпечують належну взаємодію клітин. З віком їхня кількість стрімко зменшується, і це призводить до наступних наслідків: мімічні й статичні зморшки стають більш вираженими, темні кола і набряклість підкреслюються, з'являються в'ялість і тьмяний тон шкіри.

Легендарна сироватка Double Serum від Clarins тепер представлена і для зони навколо очей (фото 2)

У компанії вирішили знайти рослинний інгредієнт, який зможе стимулювати вироблення інтегринів альфа-v. Було проаналізовано 196 рослин. Рослинним інгредієнтом став органічний екстракт кервелю, який збирають вручну у Франції. У поєднанні з екстрактом куркуми він зміцнює шкіру навколо очей і підсилює її п'ять життєво важливих функцій. У цілому основа сироватки —  це 13 рослинних екстрактів з антивіковими властивостями, об'єднані для створення засобу з натуральною на 96% формулою.

У результаті регулярного використання Double Serum Eye розгладжуються зморшки, зменшуються темні кола і набряки, шкіра навколо очей зміцнюється і стає сяйливою. Засіб підійде для будь-якого типу шкіри, зокрема для чутливої, а також тим, хто носить лінзи.

Технологія продукту залишилася незмінною, тобто як і в Double Serum — дві сироватки в одному засобі. Подвійна формула при нанесенні змішує обидві фази й швидко поглинається, не залишаючи відчуття жирності й надаючи ліфтинг-ефект. Як у випадку із сироваткою для обличчя, завдяки зручній помпі ви самі регулюєте, яку кількість засобу хочете отримати.

Легендарна сироватка Double Serum від Clarins тепер представлена і для зони навколо очей (фото 3)

Завдяки зручному об'єму флакону (20 мл) засіб завжди можна брати з собою. Флакон виготовляють із переробленого пластику, а його упаковка не містить зайвих папірців. Усю необхідну інформацію можна отримати завдяки QR-коду на упаковці.

Кларанс. Дабл Серум Ай. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ "Егзагон". Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Дивіться також: Все, что вам нужно знать о тональных средствах, их видах и предназначении.