Поиск

\"Молоко снів\": Арт-директорка Сесілія Алемані розповіла про головні теми 59-ї Венеційської бієнале

"Молоко снів": Арт-директорка Сесілія Алемані розповіла про головні теми 59-ї Венеційської бієнале

Виставка пройде із 23 квітня до 27 листопада 2022

Текст: Buro 24/7

Фото: Courtesy La Biennale di Venezia

У 2022 році бієнале дослідить силу людської уяви та її адаптивність до змін

Сесілія Алемані, кураторка та арт-директорка Венеційської бієнале, оголосила назву і головні теми 59-ї престижної міжнародної виставки мистецтва, яка відбудеться у Венеції із 23 квітня до 27 листопада 2022. Про це пише Artnet.

Спершу було заплановано, що виставка пройде у 2021 році, проте у зв'язку із пандемією через коронавірус було прийнято рішення перенести її на наступний рік.

У 2022 році бієнале пройде під назвою "Молоко снів", яку було запозичено із книги Леонори Керрінгтон художниці, авторки та феміністки, що належала до сюрреалістичних кіл. Коли Керрінгтон у 1950-х проживала у Мексиці, вона написала та проілюструвала серію містичних оповідань, які, за її словами, описують "магічний світ, де життя постійно переглядається крізь призму уяви і де кожен може змінюватися, трансформуватися, стати чимось або кимось іншим".

Сесілія Алемані зазначила, що виставка представлятиме собою трансформативну подорож, наповнену уявою. Цей концепт був ретельно продуманий на основі розмов із художниками, які Алемані провела із січня 2021 року, коли отримала нову роль в рамках Венеційської бієнале.

За її словами, "питання, які виникають, вловлюють цей момент у історії, коли саме по собі виживання тварин знаходиться під загрозою, а також підкреслює сумніви, що панують в науці, мистецтві та міфах нашого часу". Виставка спробує дати відповіді на запитання: "Як змінюється визначення людства? З чого складається життя і що відрізняє людей, рослини, тварин і не людей? Яка наша відповідальність по відношенню до планети та інших людей? Яким було б життя на Землі без нас?"

Сесілія Алемані каже, що бієнале буде фокусуватися на трьох основних темах: репрезентації тіла та його метаморфоз, відношення між індивідами та технологіями і зв'язку між тілами та Землею.

 

Дивіться також:

Таємний експеримент: В Італії очистили каплицю родини Медічі за допомогою бактерій.

Итальянский художник продал невидимую скульптуру за 15 тысяч евро.

 

Больше