Поиск

Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Артем Волокітін та Олексій Сай на онлайн-виставці сучасного мистецтва Expo Chicago — 2021

Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Артем Волокітін та Олексій Сай на онлайн-виставці сучасного мистецтва Expo Chicago — 2021

З 8 по 12 квітня

Текст: Buro 24/7

Кураторська цифрова експозиція сучасного мистецтва

Українська галерея Voloshyn Gallery візьме участь у арт-ярмарку Expo Chicago. Через ситуацію з пандемією COVID-19 організатори вирішили провести ярмарок в онлайн-форматі. 

Цифровий аналог стенду буде розміщений на платформі EXPO CHGO online з 8 по 12 квітня 2021 року. В рамках EXPO CHGO online Voloshyn Gallery представить таких художників, як Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Олексій Сай та Артем Волокітін.

Нікіта Кадан представить свою роботу "Дух Дурник".

Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Артем Волокітін та Олексій Сай на онлайн-виставці сучасного мистецтва Expo Chicago — 2021 (фото 10)

Художник розповідає про свій творчий задум: "Складинки тканини у "Діві Марії, що читає" Маттіаса Грюневальда та "Розп'ятті" Лукаса Кранаха Старшого схожі на прапори, які надимає вітер історії. Такий же вітер колись ворушив червоні складинки, що згодом застигли на колоподібному фасаді музею у Шепетівці (колись музей Миколи Островського, нині музей пропаганди). У беньямінівського янгола історії є молодші брати та сестри. Власне, я намагаюсь малювати саме їх  вторинні фігури цього пантеону, які, подібно до свого старшого брата, можуть дивитися лише назад, у той час, коли історичний вітер несе їх вперед у невідоме".

Expo Chicago  міжнародна виставка сучасного мистецтва, яка у 2019 році прийняла понад 135 провідних міжнародних експонентів у фестивальному залі Navy Pier.

Дивіться також: В PinchukArtCentre открылись сразу 3 новые выставки. Смотрите, что внутри.