Поиск

Faith, Hope and Carnage: Нік Кейв розповість про життя після смерті свого сина у мемуарах

Faith, Hope and Carnage: Нік Кейв розповість про життя після смерті свого сина у мемуарах

Книга вийде восени 2022 року

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

В основі книги спогадів — сорок годин інтерв'ю з другом і журналістом Observer Шоном О’Хаганом

Восени 2022 року музикант і співак Нік Кейв випустить книгу спогадів під назвою Faith, Hope and Carnage, повідомляє The Guardian.

В мемуарах Нік Кейв рефлексує над власним досвідом горя і трагедії після смерті свого сина Артура, який помер шість років тому, у віці 15 років. В основі книги буде сорок годин інтерв'ю з другом і журналістом Observer Шоном О’Хаганом.

На сторінках мемуарів австралійський музикант розповість про своє особисте життя впродовж останніх шести років, акцентуючи увагу на ідеях віри, мистецтва та пережитої печалі. “Говорити з Шоном О’Хаганом про ці непевні часи було дивною рятівною насолодою”, — сказав Кейв. За його словами, сорок годин інтерв'ю “зробили його”, натякаючи на те, що він більше не планує говорити про цей період свого життя.

О’Хаган і Кейв знають один одного 30 років. Журналіст зазначає, що ця книга — “інтимні й іноді дивні розмови, під час яких Нік Кейв чесно розповідає про своє життя, музику і драматичну трансформацію, яка торкнулася обох через персональну трагедію”. На його думку, Нік Кейв — один із найбільш оригінальних та складних артистів нашого часу, у творчості якого постійно присутнє дослідження віри та сумнівів.

Артур, 15-річний син Ніка Кейва, загинув у липні 2015 року, коли впав зі скелі у Брайтоні, будучи під впливом наркотиків. З тих пір музикант давав дуже мало інтерв'ю, але період тривалих локдаунів через пандемію коронавірусу став поштовхом для створення книги Faith, Hope and Carnage.

Повідомляється, що мемуари Ніка Кейва вийдуть восени 2022 року у видавництві Canongate.

Дивіться також: 

Alexander Dubovik. The Signs: Вийшла мистецька книга про українського художника-шістдесятника. Дивіться, що всередині.

Роман о девушке-инфлюенсере попал в шорт-лист Букеровской премии. Смотрите всех номинантов.