Поиск

Від України на \"Оскар\" претендуватиме фільм \"Погані дороги\" Наталки Ворожбит

Від України на "Оскар" претендуватиме фільм "Погані дороги" Наталки Ворожбит

У категорії "Міжнародний повнометражний фільм"

Текст: Buro 24/7

Фільм від України обирали 11 членів Оскарівського комітету

Український Оскарівський комітет обрав стрічку, яка представлятиме Україну на 94-й премії Американської кіноакадемії “Оскар”. Це художній фільм “Погані дороги” української режисерки та сценаристки Наталки Ворожбит, повідомляє Держкіно.

Картина змагатиметься за можливість представити Україну поряд із фільмами з інших країн у категорії “Міжнародний повнометражний фільм”.

У агентстві зазначили, що цього року фільм від України обирали 11 членів комітету.

“Стрічка Наталки Ворожбит “Погані дороги” отримала 5 голосів та 3 додаткові бали (даються за світову прем’єру на фестивалі класу “А”, нагороду на фестивалі класу “А” та рецензії у міжнародних профільних виданнях). Стрічка Валентина Васяновича “Відблиск” — 2 голоси та 2 додаткових бали, фільм Олега Сенцова “Носоріг” — 1 голос та 2 додаткових бали, фільм Катерини Горностай “Стоп-Земля” — 3 голоси та 3 додаткових бали, фільм Віллена Новака “Чому я живий” — 0 голосів та 0 додаткових балів”, — повідомили у Держкіно.

Фільм "Погані дороги" складається з п'яти різних новел, об'єднаних темою доріг. Сюжет стрічки описує події, що відбуваються з місцевими мешканцями та українськими військовими на Донбасі на фоні війни. 

94-та церемонія вручення премії “Оскар” відбудеться 27 березня 2022 року в Лос-Анджелесі.

 

Дивіться також: 

Жіночий погляд на війну: Наталка Ворожбит та Ірина Цілик говорять про режисерські дебюти.

Дивіться трейлер чорно-білої адаптації "Макбета" з Френсіс Макдорманд і Дензелом Вашингтоном.