Поиск

Дивіться офіційний трейлер драми \"Спенсер\" з Крістен Стюарт у ролі принцеси Діани

Дивіться офіційний трейлер драми "Спенсер" з Крістен Стюарт у ролі принцеси Діани

Фільм вийде на великі екрани в листопаді 2021

Текст: Buro 24/7

Критики вже називають Крістен Стюарт фронтранеркою оскарівських перегонів у 2022 році

Кінокомпанія Neon опублікувала перший повноцінний трейлер фільму “Спенсер” чилійського режисера Пабло Ларраіна ("Джекі"), повідомляє IndieWire. Головну роль у драматичній стрічці виконала американська акторка Крістен Стюарт ("Особистий покупець"), яка зіграла роль принцеси Діани.

В новому фільмі режисер зосередився на зображенні одного вікенду в житті принцеси Діани, коли вона спостерігає за кінцем свого шлюбу з принцом Чарльзом. Раніше на кінофестивалі в Торонто Крістен Стюарт розповіла, що погодилася на роль у картині “Спенсер”, навіть не читавши сценарій, автором якого є сценарист Стівен Найт (Locke).

Офіційний синопсис стрічки “Спенсер” від кіностудій Neon і Topic Studios розповідає: “Грудень, 1991. Шлюб принца та принцеси Уельських давно охолонув. Ходять чутки про зради та розлучення, мир очікується під час різдвяних святкувань у маєтку в Сендрінгемі. Всі п'ють, їдять, полюють та фотографуються. Діана знає цю гру. Цього року все буде зовсім інакше”.

Прем’єра фільму “Спенсер” відбулася у вересні 2021 року на Венеційському міжнародному кінофестивалі. Критики відмітили акторську гру Крістен Стюарт і тепер називають її однією з головних претенденток на номінацію в категорії “Найкраща акторка” під час оскарівських перегонів у 2022 році.

Фільм вийде на великі екрани в листопаді 2021 року. 

Дивіться також:

Warner Bros. анонсировали название и дату выхода третьих "Фантастических тварей".

Дивіться трейлер чорно-білої адаптації "Макбета" з Френсіс Макдорманд і Дензелом Вашингтоном.