Поиск

Бенедикт Камбербетч малює котиків у трейлері байопіку \"Котячі світи Луїса Вейна\"

Бенедикт Камбербетч малює котиків у трейлері байопіку "Котячі світи Луїса Вейна"

У стрічці є камео Ніка Кейва

Текст: Buro 24/7

Фільм про художника-ілюстратора, який назавжди змінив ставлення цілих націй до котів

Вийшов офіційний трейлер біографічного фільму "Котячі світи Луїса Вейна" з Бенедиктом Камбербетчем ("Шерлок", "Гра в імітацію") в ролі ексцентричного художника-ілюстратора, який назавжди змінив ставлення цілих націй до котів як до домашніх улюбленців.

"Він був надзвичайно талановитий, Луїс Вейн висвітлював своєю живою ексцентрикою весь світ. Його так любили й шанували кілька поколінь, але потім про нього забули, в тому числі тому, що він не займався самопрезентацією, його не цікавили такі "матеріальні речі". І все-таки справедливість хоч колись перемогла — й давні шанувальники згадали про нього ще за його життя”, — розповідає про свого героя Бенедикт Камбербетч.

Бенедикт Камбербетч малює котиків у трейлері байопіку "Котячі світи Луїса Вейна" (фото 1)
Кадр із фільму "Котячі світи Луїса Вейна"

"Котячі світи Луїса Вейна" — перша повнометражна картина британського вундеркінда й автора багатьох культових шоу Вілла Шарпа. Окрім Бенедикта Камбербетча, у стрічці зіграла зірка "Корони" Клер Фой, в ролі дружини та музи Луїса Вейна, а також Андреа Райзборо, Тобі Джонс, Софія де Мартіно,  Тайка Вайтіті й музикант Нік Кейв у ролі-камео.

За словами творця фільму Вілла Шарпа, Камбербетч кілька годин на день тренувався з вчителем, щоб переконливо працювати в кадрі з різною технікою малювання, в тому числі двома руками.

Дата прем’єри фільму в Україні буде відома найближчим часом.

Дивіться також: 

Дивіться офіційний трейлер драми “Спенсер” з Крістен Стюарт у ролі принцеси Діани.

Warner Bros. анонсировали название и дату выхода третьих "Фантастических тварей".