Поиск

Манхеттенський фестиваль короткометражок: Показують 9 найкращих стрічок зі всього світу

Манхеттенський фестиваль короткометражок: Показують 9 найкращих стрічок зі всього світу

Переможців обирають глядачі

Текст: Buro 24/7


В кінотеатрах України до 11 жовтня

24 вересня в Україні стартував Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів. Це глобальний інтерактивний кінофестиваль, який проходить одночасно по всьому світу і глядачі у різних куточках планети голосують за переможців у двох номінаціях – "Найкращий короткометражний фільм" та "Найкращий актор/акторка". Він триватиме до 11 жовтня.

Цьогоріч на участь у фестивалі надійшла 971 заявка від учасників з 54 країн світу. До програми відібрали всього 9 найкращих короткометражок. Деякі з робіт учасників уже відзначені преміями міжнародних  фестивалів.

Наприклад, Садаф Аскарі, виконавиця ролі школярки-наркокур'єрки у короткометражці "Іспит" (Іран), отримала нагороду за найкращу жіночу роль на кінофестивалі "Санденс". А от стрічка "Подарунок" режисерки Фари Набулсі, яка розповідає про труднощі палестинських реалій з пропускними пунктами, здобула Гран-прі міжнародного конкурсу у Клермон-Феррані та призи фестивалів у Брукліні, Клівленді та Палм-Спрінгс.

Окрім того, у програмі є ізраїльська драма "Біле око" про викрадений велосипед, коротка анімаційна історія "Маестро" (Франція) про хор лісових звірів, абсурдистська короткометражка "Безпечний простір" (Австралія), історія про муки совісті у стрічці "Пробач мені, пес" (Росія), любовна трагедія "Два хлопчики" (США) та трагікомічна історія люблячого батька у короткометражці "Стікер" (Північна Македонія).

Усі роботи-фіналісти Манхеттенського кінофестивалю короткометражних фільмів автоматично кваліфікуються для номінації на премію "Оскар". Переможці фестивалю будуть оголошені 1 листопада на сайті.

Дивіться також: Выбор редактора: 15 фильмов, которые надо посмотреть на Одесском кинофестивале.

Оставьте комментарий

Больше