Поиск

Злет і падіння легендарного дизайнера: Дивіться перший трейлер серіалу “Холстон” з Юеном Макгрегором

Злет і падіння легендарного дизайнера: Дивіться перший трейлер серіалу “Холстон” з Юеном Макгрегором

Реліз серіалу — 14 травня 2021

Текст: Buro 24/7

“Юен Макгрегор — це і є Холстон”

Netflix представив перший трейлер мінісеріалу "Холстон", у якому головну роль грає Юен Макгрегор, повідомляє видання Indie Wire.

Серіал розповість історію модельєра Роя Холстона. В ролі режисера виступив Райан Мерфі ("Американська історія жахів"). Будучи автором проєкту, він стверджував, що від початку бачив у ролі дизайнера саме Юена Макгрегора і навіть не розглядав інших кандидатів. "Юен Макгрегор — це і є Холстон",  говориться в трейлері.

Рой Холстон став відомим наприкінці 1970-х років. У своєму одязі він любив використовувати кашемір та синтетичні мікроволокна. Також Холстон був частим відвідувачем культового на той час клубу "Студія 54", де збиралися найзнаменитіші особистості. Модельєр помер в 1990 році внаслідок ВІЛ-інфекції.

В офіційному описі серіалу Netflix зазначає: "Мінісеріал "Холстон" розповідає про легендарного модного дизайнера (Юен Макгрегор), який використовує своє єдине, вигадане ім'я в світовій імперії моди, що є синонімом розкоші, сексу, статусу та слави. Він буквально визначив епоху, в якій  жив,  у Нью-Йорку 19701980-х, поки ворожі обставини не змушують його боротися за своє найцінніше досягнення... саме ім'я Холстона".

Серіал "Холстон" вийде на Netflix 14 травня 2021 року.

Дивіться також: Первый взгляд: Юэн Макгрегор в образе модельера Роя Холстона в новом сериале Netflix.