Поиск

\"Сцени з подружнього життя\": Вийшов трейлер рімейку фільму Інгмара Бергмана для HBO

"Сцени з подружнього життя": Вийшов трейлер рімейку фільму Інгмара Бергмана для HBO

Серіал вийде у вересні 2021 року

Текст: Buro 24/7

Фото: Janus Films

Головні ролі виконують Джессіка Честейн і Оскар Айзек

Кінокомпанія HBO опублікувала перший трейлер серіальної адаптації класичної стрічки Інгмара Бергмана "Сцени з подружнього життя", повідомляє IndieWire. Режисером серіалу виступив Хагай Леві. У головних ролях  Джессіка Честейн і Оскар Айзек.

Як і фільм Інгмара Бергмана, адаптація стрічки для HBO у вигляді мінісеріалу розповість історію подружньої пари, яка переживає серйозну кризу у стосунках через призму поглядів сучасної американської пари. Кохання, ненависть, бажання, подружнє життя і питання моногамії  основні аспекти стосунків впродовж десятиліття, які зображують герої серіалу.

"Сцени з подружнього життя"  художній повнометражний фільм Інгмара Бергмана, який у 1973 році демонструвався на шведському телебаченні у шести серіях, а в 1974 вийшов у кінотеатрах зі зменшеним хронометражем 167 хвилин замість 299. В оригінальній версії картини головні ролі зіграли Лів Ульман і Ерланд Юсефсон.

Інгмар Бергман узяв за основу сценарію власний життєвий досвід, зокрема історію романтичних відносин з акторкою Лів Ульман, яка знялася у багатьох його фільмах. Вони були одружені з 1965 по 1970 рік. Історія знайшла продовження у стрічці "Сарабанда", яку режисер зняв у 2003 році. Картина "Сцени з подружнього життя" стала великим джерелом натхнення для інших кіномитців, серед яких Річард Лінклейтер й Арі Астер.

"Сцени з подружнього життя": Вийшов трейлер рімейку фільму Інгмара Бергмана для HBO (фото 1)
Лів Ульман та Інгмар Бергман на зйомках фільму "Персона"

Прем'єра серіалу "Сцени з подружнього життя" відбудеться у вересні 2021 року на HBO та HBO Max.

 

Дивіться також:

"Глаза Тэмми Фэй": Джессику Честейн не узнать в трейлере фильма о скандальной паре телеевангелистов.

Маріон Котіяр похвалила Адама Драйвера за вміння співати, імітуючи оральний секс на зйомках "Аннет".