Поиск

\"Опера в місті\": У київському парку Шевченка пройдуть концерти Classic Picnic

"Опера в місті": У київському парку Шевченка пройдуть концерти Classic Picnic

З 2 липня 2021 року

Текст: Buro 24/7

Можливість послухати арії з опери, оперети та концертні твори просто неба

2 липня 2021, о 19:00, БФ "Відкрита музика міста" розпочинає літній сезон спецпроєкту "Опера в місті", який відбудеться в київському парку Тараса Шевченка у рамках серії Classic Picnic.

Мета спецпроєкту  познайомити українську публіку з молодими оперними артистами, які будують міжнародну кар'єру. Концерти будуть проходити у форматі open air у камерній атмосфері, коли на сцені виступатимуть соліст та музикант, що гратиме на роялі. Це можливість просто неба пізнати глибше оперну культуру, за межами стін театрів і концертних залів, насолоджуючись вільним спілкуванням із людьми.

Традиція відкритих оперних концертів вже багато років існує в Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні та Цюриху, де подібні музичні події збирають тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери.

"Опера в місті": У київському парку Шевченка пройдуть концерти Classic Picnic (фото 1)

Проєкт "Опера в місті" виконує також просвітницькі та комунікаційні функції, адже відвідувачі матимуть можливість особисто поспілкуватися з музикантами і дізнатися більше про світ оперного мистецтва. "Будемо насолоджуватися аріями, що презентують різні епохи та стилі, спілкуватися з музикантами під час public talk, коли ви також зможете ставити питання, і просто радіти опері та одне одному", — розповідає кураторка проєкту Анна Ставиченко.

Учасниками першого концерту "Опери в місті" стануть молоді музиканти  вихованці Національної музичної академії України ім. Чайковського, переможці та учасники міжнародних фестивалів, зокрема Метрополітен-опери в Нью-Йорку та Зальцбурзького фестивалю: Владислав Буяльський (бас-баритон), Вікторія Булєєва (сопрано), Валентина Плужнікова (меццо-сопрано), Георгій Вешапідзе (баритон). Концертмейстерка – Яна Самосьєва. 

У програмі прозвучать арії з опери та оперети і концертні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Іоганна Штрауса, Жоржа Бізе, Каміля Сен-Санса, Мирослава Скорика, Костянтина Данькевича.

 

Дивіться також:

Одеська Академія класичної музики запрошує українських скрипалів на майстер-класи Захара Брона.

Танго, магія Тоскани та фестиваль Odessa Classics: Інтерв'ю зі скрипалем Майклом Гуттманом.