Поиск

Київський гурт Komissiya випустив мініальбом \"Осінній круїз\"

Київський гурт Komissiya випустив мініальбом "Осінній круїз"

Слухаємо!

Текст: Buro 24/7

Три балади з впливом французької поп-музики 80-х, бразильської босанови та інді-попу

Київський гурт Komissiya випустив мініальбом “Осінній круїз” — три балади з впливом французької поп-музики 80-х, бразильської босанови та інді-попу, але не без місцевого колориту.

Це історія одного розставання після морського круїзу, розказана в трьох піснях.

Київський гурт Komissiya випустив мініальбом "Осінній круїз" (фото 1)

Учасники Komissiya так описують сюжет мініальбому: “Пісні створюють зв'язну історію. Tu Es Magnifique — прощання з коханою, яка назавжди відпливає на круїзному лайнері в абрикосовий захід сонця. Вона стоїть на палубі, він — дивиться на силует, що плавно зникає разом із величезним судном. “Діво моя” — розпал туги за дівчиною, яку вже не повернути. Звернення, якому не судилося дійти до адресата. “Пакет, який летить” — депресія, саморефлексія і прийняття. "Пакет, що заплутався в дротах" — як метафора до внутрішнього стану ліричного героя”.

Обкладинка мініальбому виконана у вигляді поштової марки з листа, який ліричний герой відправляє своїй коханій навздогін. Як і лірик-відео, вона була створена спільно з київською художницею Вікторією Кулинич.

Київський гурт Komissiya випустив мініальбом "Осінній круїз" (фото 2)

Презентація ЕР "Осінній круїз" відбудеться 25 вересня в EDEN Garden — оранжереї ботанічного саду ім. Гришка, на спільній вечірці, де разом із гуртом Komissiya буде виступати команда майстрів вінілового діджеїнгу Vertuha.

Прослухати реліз "Осіннього круїзу" можна тут.

 

Дивіться також: Костюм зайчика і вчителька з фортепіано: Міша Кацурін випустив перший альбом.