Поиск

Поєднати непоєднуване: The Hardkiss представили альбом \"Жива і не залізна\"

Поєднати непоєднуване: The Hardkiss представили альбом "Жива і не залізна"

Текст: Buro 24/7


Музиканти продовжують експериментувати з різними жанрами

21 травня 2021 The Hardkiss представили альбом "Жива і не залізна", який гурт випускає напередодні свого десятиліття. Це четвертий студійний альбом українських артистів.

Поєднати непоєднуване: The Hardkiss представили альбом "Жива і не залізна" (фото 1)

Альбом "Жива і не залізна", робота над яким тривала два роки, був записаний на власній студії The Hardkiss. До нього увійшло шість пісень, які вже відомі слухачам і на які було знято кліпи, а також чотири нові композиції.

Попередній студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийшов у вересні 2018-го та став найкращим альбомом року за версією експертів музичної премії Yuna.

"Концепція нашого нового альбому  життя. Це не "космічна ластівка", а жива пташка у своєму природному середовищі. Найпростіші почуття та емоції, які супроводжують нас кожного дня. У центрі всіх історій продовжує залишатись Жінка. Цей альбом про неї  ту, що жива та гостро відчуває", розповідає солістка Юлія Саніна.

В альбомі "Жива і не залізна" виконавці продовжують експериментувати з різними жанрами. "Для тих, хто досі шукає відповідь на питання щодо музичного стилю гурту, не скажу нічого нового. Ми продовжуємо експериментувати",  каже саундпродюсер та музикант The Hardkiss Вал Бебко.

За його словами, в альбомі присутні елементи музики поп, рок і електроніки, а "найнезвичніше звучання" можна почути у пісні "Жоржина". "У ній можна вловити навіть джангл. Я щасливий, що при цьому розмаїтті нам вдалося зберегти важливі для нас смисли. Концепт альбому та гурту в цілому",  зазначив музикант.

Альбом "Жива і не залізна" вже доступний на всіх стримінгових платформах. Влітку 2021 гурт The Hardkiss представить його на головних фестивалях країни, а восени вирушить в тур на підтримку релізу.

 

Дивіться також: Як вручення Шевченківської премії агенції "Ухо" вплине на сприйняття експериментальної та електронної музики.

 

Больше