Поиск

Onuka блукає лісом і дивиться у вічі своїм страхам у кліпі \"Сеанс\"

Onuka блукає лісом і дивиться у вічі своїм страхам у кліпі "Сеанс"

Новий сингл

Текст: Buro 24/7


Трек із майбутнього альбому

Onuka презентувала кліп на трек "Сеанс", зйомки якого відбувались на початку весни, ще до того, як весь світ погруз у карантині. Пісня увійде в майбутній альбом співачки, який так і буде називатись – "Сеанс".

Режисером музичного відео став Євген Філатов. Знімали кліп на Планерній горі і в лісі поблизу села Ходосівка в Київській області. На зйомки Ната і Євген взяли й свого первістка – сину тоді виповнився лише місяць.

У кліпі Onuka з'являється в образі безстрашної героїні, яка блукає лісом із ліхтарем у руках і луком за спиною. Дорогою їй трапляються дивовижні істоти: вони символізують страх, який вона готова побороти.

"Сеанс" присвячений нашому синові Сашкові, написаний з думками про нього. Це сингл про боротьбу з упередженнями та стереотипами. Він про те, що я зараз знаходжуся на шляху до чогось більшого, на шляху до перемоги над своїми страхами. І тільки коли вдасться побороти їх, я нарешті буду почуватися гармонійно", – коментує задум Ната Жижченко.

Над костюмами для кліпу працювала команда художниці і стилістки Лесі Патоки: "Багато що для зйомок "Сеансу" ми придбали на барахолках і перетворили на справжні артоб'єкти. Наприклад, лук зроблений зі старих лиж, а сагайдак – із тубуса для зберігання креслень, який ми декорували штучною шкірою".

Дивіться також: Alyona Alyona випустила кліп про насильство. У ньому знялась жінка, яку побили у поїзді.

Оставьте комментарий