Поиск

Roxolana і Kazka карають за зраду ексбойфрендів одна одної у кліпі \"Не своя\"

Roxolana і Kazka карають за зраду ексбойфрендів одна одної у кліпі "Не своя"

Дівоча солідарність

Текст: Buro 24/7

Трек на вірші поета-футуриста Михайля Семенка

Cпівачка Roxolana і гурт Kazka представили кліп на трек "Не своя". Музику Roxolana написала на вірші поета-футуриста Михайля Семенка. Пісня є частиною проєкту Ukraine Is, який артистка присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

За сюжетом кліпу головні героїні стикаються зі зрадою чоловіків і допомагають одна одній провчити своїх бойфрендів. Roxolana танцює та божеволіє, розправляючись із нареченим своєї подруги, а солістка гурту Kazka Саша Заріцька розпилює навпіл автівку з чоловіком, який зраджує її товаришку.

"Я вважаю, дівчата мають не змагатися, а підтримувати одна одну, — говорить авторка пісні Roxolana. — Також мені приємно, що у такий спосіб слухачі по-новому відкривають для себе поезію Михайля Семенка".

е відео про взаємопідтримку, яка особливо потрібна тоді, коли хтось із нас переживає обман чи зраду, — каже Саша Заріцька. — Ми з Роксоланою показуємо, що дружба і дівоча солідарність здатні перемогти будь-які негаразди".

Режисером кліпу став Мітті Місюра, який вже працював із Роксоланою на зйомках відео до пісні "Говори". Стилістом виступив Євген Приймаченко, а за постановку хореографії відповідала Марина Кущева.

Трек "Не своя" увійшов до дебютного альбому Роксолани Ukraine Is, а також до альбому гурту Kazka Svit.

Читайте також:

Kyiv Symphony Orchestra та "Відкрита музика міста" проведуть сімейний концерт.

Blinding Lights исполнителя The Weeknd стала лучшей песней всех времен.