Поиск

\"Вогнепальне\": Слухайте перший україномовний альбом гурту “Вагоновожатые”

"Вогнепальне": Слухайте перший україномовний альбом гурту “Вагоновожатые”

10 пісень

Текст: Buro 24/7

"Нова сторінка в історії колективу"

Музичний гурт "Вагоновожатые" презентував новий альбом "Вогнепальне", який було повністю записано українською мовою. До альбому увійшло 10 пісень.

"Вогнепальне": Слухайте перший україномовний альбом гурту “Вагоновожатые” (фото 1)

За словами фронтмена гурту Антона Слєпакова, цей проєкт  "нова сторінка в історії колективу, що дуже поспішає поділитися цим зрізом напрацювань, придуманих і створених в непростий час". Зокрема, поштовхом до створення альбому стала робота над серіалом "Секс, інста і ЗНО", а також проєкт "Звуки Чорнобиля", для якого "Вагоновожатые" написали саундтреки.

"Вогнепальне": Слухайте перший україномовний альбом гурту “Вагоновожатые” (фото 2)

Альбом "Вогнепальне" поєднав у собі різномаїття актуальних та екзистенційних тем: про пошук себе, війну, пандемію, життя, смерть та любов. Антон Слєпаков пропонує уявляти альбом "Вогнепальне" як книгу або художній фільм, де досить детально простежується історія та переживання головного героя оповідання.

"У якийсь момент він стає свідком неприємної вуличної історії, результатом якої й є саме вогнепальне і вісім ножових. Все відбувається настільки швидко і високохудожньо, що наш хлопець не відразу здогадується: цей злочин скоєно проти нього і саме зараз лікарі рятують його молоде легковажне життя. Завдяки нелінійному монтажу, в хаотичному порядку ми можемо спостерігати різні етапи в житті головного героя: дитинство, навчання в школі й інституті, юність, армія, любов, пошук себе, різні пригоди, лікарня і навіть клінічна смерть", — коментує реліз Антон Слєпаков.

Альбом "Вогнепальне" доступний на стримінгових платформах. 18 червня 2021 на локації ЮБК у Києві відбудеться концерт гурту "Вагоновожатые".

 

Дивіться також:

Слушайте саундтрек "Вагоновожатых" к сериалу Антонио Лукича "Секс, инста, ЗНО".

Як вручення Шевченківської премії агенції "Ухо" вплине на сприйняття експериментальної та електронної музики.