Поиск

Інстаграм тижня: Грузинський ювелірний бренд Le Chic Radical

Інстаграм тижня: Грузинський ювелірний бренд Le Chic Radical

Радикальний фольклор

Текст: Мария Дереш

Розповідаємо більше про молодий ювелірний бренд

Що це: @lechicradical молодий ювелірний бренд, заснований у 2018 році у Тбілісі.

Хто створив: Le Chic Radical утворився з тандему Ніни Іванівни і Гіоргі Вазовські  фешн-ентузіастів, які раніше працювали у різних галузях моди: фотографії, арт-дірекшені, комунікаціях та стилізації. У мудборді Le Chic Radical  Античність, природа особистості, езотерика та релігія. Саме так можна пояснити назву бренду: поєднання протилежності понять Сhic і Radical. Творіння дизайнерів і справді відображають, можливо, не радикальну, але точно більш сміливу та відкриту інтерпретацію класичного шику.

Колекцію весна-літо 2021 дизайнери вважають особливою. Її презентували онлайн на Mercedez-Benz Fashion Week Тбілісі в листопаді 2020-го. "Ми хотіли підкреслити унікальність людського тіла, а також естетизувати традиційне ручне виробництво",  пояснюють Ніна і Гіоргі. В колекції дизайнери використовують античну та сакральну символіки. Виготовлені вручну грузинськими майстрами елементи зі стерлінгового срібла, перлин та напівдорогоцінного каміння формують м'які, скульптурні силуети прикрас у формі масивних сердець, спіралей і половин інь та ян.

Чому варто підписатися: Заради містичної, а подекуди навіть езотеричної візуальної естетики бренду з елементами грузинського фольку. За ідею та реалізацію усіх кампейнів Гіоргі та Ніна відповідають самі. У них вони втілюють суперечливу, але водночас однорідну природу людини та світу. Інстаграм-акаунт насичений естетикою 90-х із міксом сексуальності французького шику. Фото, зроблені на плівку в меланхолійних стриманих тонах, викликають приємну ностальгію (читайте  у стилі 90's inspired tumblr). Усе це переплітається з художнім баченням засновників, що транслює позачасовість, поклоніння любові (цьому навіть присвячена окрема колекція  Love Worship), а також єдність протилежностей.

У магазині бренду в Тбілісі можна знайти не лише ювелірні вироби, але й проникнутись езотеричною атмосферою: там продають цілющі кристали і трави, ароматичні свічки та олії, карти Таро та парфуми Maison Louis Marie.

 

Читайте також:

Кошки-мышки: Cartier представляют новую линейку подарков и аксессуаров для дома.

"В ювелирном деле не бывает чудес", Ирина Омельченко о том, как покупать драгоценности.

Символ любви. Что нужно знать о ювелирном доме Recarlo.