Поиск

Bottega Veneta повертають культовий гей-журнал Butt. Яким він буде?

Bottega Veneta повертають культовий гей-журнал Butt. Яким він буде?

100 сторінок відвертості

Текст: Buro 24/7

Італійський модний будинок став видавцем

Butt Magazine повертається через 10 років після виходу останнього номера. Культовий гей-журнал перезапускає бренд Bottega Veneta. Після довгої перерви, яка розтягнулася, зокрема, на два роки пандемії, журнал випустить ювілейний 30-й номер у березні.

Квір-ком'юніті змінилося протягом цих років, як і світ навколо. Його різноманіттю й буде присвячено номер: у ньому з'явиться французький актор Фелікс Маріто і квір-королева та стилістка Холлі Сміт. 75-річна легенда А. А. Бронсон візьме інтерв'ю у транспорнозірки Біллі Веги, а 22-річний гіперпопдіджей Babynymph пояснить, чому грецькі чоловіки занадто стримані. На сторінках можна буде знайти вірші та щоденники, роботи художників Ajamu X і Суніла Гупти, а також романтичну обкладинку від фотографа з Лос-Анджелеса, Кліффорда Принса Кінга.

Заснований у 2001 році, Butt одразу набув популярності завдяки відвертим інтерв'ю та зйомкам, які відображали дух часу в гей-ком'юніті. На сторінках журналу з'являлися відомі представники ЛГБТК+, зокрема дизайнер Марк Джейкобс. Butt надав голос і прийняття цілому поколінню гомосексуалів.

Перед виходом журналу в Парижі проведуть триденну інсталяцію. У просторі Palais de Tokyo розмістять кіоски Saša J. Mächtig’s K67 — бренд запевняє, що це ікона словенського індустріального дизайну.

З 4 березня журнал можна буде купити в бутиках Bottega Veneta та на сайті бренду.

 

Дивіться також:

"Улюблена позиція?” Звісно, CEO": Agent Provocateur присвятили колекцію білизни жінкам-босам.

Чому в мережі обговорюють фотосесію Джулії Фокс із Юргеном Теллером.