Поиск

\"Це був хаос\": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20

Головне з інтерв'ю

Текст: Buro 24/7

Зої Кравіц стала зіркою березневого номера Elle. В інтерв'ю вона розповіла про хейтерські коментарі в соцмережах та роль Жінки-кішки. А ще пояснила, чому у 30 років жити простіше, ніж у 20

Зої відчула полегшення, коли її двадцять років залишилися позаду. “Я б ніколи не хотіла повертатися. Це був хаос, — зізнається акторка, якій зараз 33 роки. — Я робила вибір не на основі того, що було добре для мене. Зараз я запитую себе, чого я насправді хочу. Зараз я можу сказати: “Можливо, мені варто було б зробити це по-іншому і побачити, що з цього вийде”.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 1)

Одним із таких рішень було видалення інстаграму. Причиною стали негативні коментарі щодо її сукні для Met Gala: Зої каже, що показала “забагато тіла” в образі Saint Laurent із металевих ланцюгів.

“Божевілля, що люди не думають, що їхні слова можуть вплинути на знаменитість, адже ти для них не людина, — каже Зої. — Я людина. Я хочу, чорт забирай, захищатися”. Майже через тиждень після червоної доріжки вона видалила всі свої пости в інстаграмі та опублікувала фото лише раз у наступні 4 місяці.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 2)

“Я думала: "Може, я не мала його надягати?" Ні, я маю робити те, що хочу, і я це роблю. Якщо почну боятися, що скажуть або подумають люди, я більше не зможу виконувати свою роботу як акторка. Не зможу відчувати світ і втілювати це в мистецтво. Я йду наче по яєчній шкаралупі. До біса це”.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 3)

Зої також розповіла про роль Жінки-кішки у “Бетмені” з Робертом Паттінсоном. “Коли з’явилися новини [про роль], я отримала більше телефонних дзвінків, ніж у день народження”, — пригадує акторка. Робочий графік під час зйомок був напруженим: після восьмигодинного робочого дня на майданчику вона три години займалася спортом вдома.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 4)

“Очевидно, що я хотіла мати гарний вигляд у кетс’юіті, але я також хотіла, щоб все було реалістично, щоб я могла робити все, що завгодно, у цьому фільмі, — каже вона. — Тож я мала бути сильною. І я стала сильнішою, ніж будь-коли. Було класно побачити, на що я здатна. Я почувалася впевнено — і могла б надерти комусь дупу”.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 5)

В український прокат “Бетмен” вийде 3 березня.

"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 6)
"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 7)
"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 8)
"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 9)
"Це був хаос": Зої Кравіц каже, що у 30 років жити набагато легше, ніж у 20 (фото 10)

Дивіться також:

"Самая сложная работа в жизни": Роберт Паттинсон рассказал о роли "Бэтмена" и снялся в GQ.

Наші в Нью-Йорку: Про що колекція Bevza, представлена на New York Fashion Week.