Поиск

Наші в Нью-Йорку: Про що колекція Bevza, представлена на New York Fashion Week

Наші в Нью-Йорку: Про що колекція Bevza, представлена на New York Fashion Week

Осінь/зима — 2022

Текст: Buro 24/7

Український бренд Bevza презентував колекцію осінь/зима — 2022 на Тижні моди в Нью-Йорку

Bevza невипадково презентували колекцію у День всіх закоханих. Її присвячено, мабуть, найліричнішому прояву кохання, що відтворений на папері, — любовним листам.

Любов для Bevza — це турбота, і першочергово — турбота про навколишнє середовище. Із сезону в сезон Bevza знаходять нові способи створювати одяг більш екологічно, імплементуючи нові технології та вторинно перероблені матеріали.

"Колекція осінь/зима — 2022/23 пронизана духом футуристичної ностальгії. Ми сумуємо за ліричною інтимністю та незайманою чистою природою, шукаємо способи її відродити. Ми хочемо бути частиною кращого майбутнього", — ділиться Світлана Бевза.

Наші в Нью-Йорку: Про що колекція Bevza, представлена на New York Fashion Week (фото 1)

Центральним елементом колекції став прямий референс: сургучна печатка, яку з давніх часів використовують для того, щоб приховати листи від сторонніх очей. У Bevza вона використовується у якості ґудзика, зберігаючи ідею приватності та захисту від розголошення. Алюзія має тісний зв'язок із зимовим сезоном, тому що в холодні місяці одяг повинен захищати нас від негоди.

Ґудзики у вигляді сургучної печатки виготовлено зі вторинної сировини — пластикових кришок від пляшок, зібраних в Україні. За подібною технологією створили й пряжу для в'язаних виробів. Речі нагадують фактуру риб'ячої луски, яка є символом усіх живих істот в океані.

Сукні виготовлено за принципом “нуль відходів”: вони пошиті зі шматочків текстилю, що залишилися після виготовлення інших предметів одягу. Процес створення такого вбрання займає чимало часу, тому що кожна деталь вирізається дбайливими руками кравців, які потім збирають сукню зі шматочків у єдине ціле.

Щосезону Світлана Бевза хоче показати, наскільки красивими можуть бути вироби з матеріалів, які вже існують і здаються непотребом.

Дивіться також:

Майбутньої осені одягаємось як героїні психологічних трилерів. Радять Khaite.

Український бренд Bevza присвятив колекцію копіюванню, скопіювавши сам себе.