Поиск

Сумуєте за подорожами? Колекція Ivan Frolov перенесе вас у Латинську Америку

Сумуєте за подорожами? Колекція Ivan Frolov перенесе вас у Латинську Америку

Весна/літо — 2021

Текст: Buro 24/7

Фото: Ukrainian Fashion Week

Бренд представив колекцію Azucar в рамках Ukrainian Fashion Week

На створення колекції Івана Фролова надихнула фотографія, яку він отримав від коханої людини під час подорожі по Центральній та Південній Америці. На світлині — захід сонця в Гавані. Звідси й кольорова палітра колекції: багряно-червоний, помаранчевий, жовтий та золотий, як вечірнє сонце на Кубі.

Фотографія перейшла на тканину і стала центральним елементом колекції Azucar. У перекладі з іспанської слово означає "цукор".

“Я уявляю жінку, яка приїхала на Кубу в дуже красивий будинок, де давно ніхто не живе. Вона знаходить в одній із кімнат скриню зі старим кутюром власниці цього маєтку, яка, можливо, тікала під час революції і все залишила. А нова гостя, вийшовши оголена з басейну, почала це все приміряти, міксуючи зі своїм особистим трикотажем і джинсами. Вона надягає кутюр не “на вихід”, а для розслабленого читання книги на шезлонзі біля басейну. Такою я придумав собі головну героїню нової колекції Frolov”, — розповідає Іван. 

Сила жінок Латинської Америки знайшла відображення в колекції: дизайнера, зокрема, надихнули постаті аргентинської письменниці та меценатки Вікторії Окампо, аргентинської політичної лідерки Єви Перон, кубинської балерини Алісії Алонсо та кубинської співачки Селії Крус.

Враження від латиноамериканського колориту поєдналися з характерними елементами бренду. Вишивка глітерними нитками з'являється на куртках із деніму, блискуча бахрома — на корсетах і напівпрозорих бра.

Дизайнер продовжує розвивати напрям couture-to-wear, створює сукні та костюми-трансформери, розробляє нову серію масок та bra-bags. Frolov також представили продовження колаборації із брендом взуття Marsala.

У показі взяли участь топ-модель Наталя Гоций та художниця Анна Зарума, про яку ми писали раніше.

Смотрите также: Коллекция Elena Burenina вдохновлена фильмом Луки Гуаданьино.