Поиск

Американський мінімалізм (і не тільки): Три шоу, які ви могли пропустити на Тижні моди в Нью-Йорку

Американський мінімалізм (і не тільки): Три шоу, які ви могли пропустити на Тижні моди в Нью-Йорку

Осінь/зима — 2022

Текст: Buro 24/7

Підсумки Тижня моди

Про “смерть” нью-йоркського Тижня моди говорять ледь не частіше, ніж про сам Тиждень моди. У розкладі досі залишаються бренди, гідні уваги, — від знаменитих мінімалістів Proenza Schouler до Eckhaus Latta, які, за чутками, готують колекцію з Каньє Уестом.

Розповідаємо про три колекції, варті уваги (не рахуючи українську Bevza та Khaite, про яких ми писали окремо).

Peter Do

“Я був трішки егоїстичнішим цього сезону, — каже Пітер До. — Я хотів створити моду, яка мені найбільше подобається, яка є особистою. Я люблю костюми. Мені подобається, що для їхнього виготовлення необхідний час, їх не потрібно купувати багато, а ще, коли ви знайдете хороший, він стає вашим safe space. Я хочу бути таким “безпечним місцем” для жінок”.

У колекції він обмежився чотирма кольорами: чорним, білим, верблюжим і сірим, — що змінюються разом з освітленням. Експресивні вирізи, строгі силуети та прямий крій точно знайдуть місце в сучасному жіночому гардеробі.

Proenza Schouler

“Комфорт” та “невимушеність” можуть бути головними трендами сучасності. Однак це не означає, що про класику треба забути. Білі сорочки та брючні костюми Proenza Schouler поєднують із трикотажними корсетами та пишними сукнями з драпіруванням.

Колір не обмежується нейтральною палітрою: до неї додаються помаранчевий, жовтий, блакитний і ліловий — колір 2022 року за версією Pantone.

Дизайнери Лазаро Ернандес та Джек Маккалоу задалися логічним у часи пандемії питанням: “Що буде далі?” Однойменний есей для бренду написала Отесса Мошфег, авторка книги “Мій рік відпочинку та релаксу” (пізніше, до речі, вона дебютувала у якості моделі на шоу Maryam Nassir Zadeh).

Eckhaus Latta

Тиждень моди в Нью-Йорку не обмежився мінімалізмом. Обличчя моделей на показі Eckhaus Latta були покриті блискітками, як і сукні, що на подіумі представили чоловіки.

Ручна в’язка, тай-дай та провокаційні вирізи повертають до джерел бренду, який почав свою історію у 2012 році. “Ми не хотіли бути ностальгічними чи ретроспективними, — кажуть дизайнери. — Але ми хотіли повернути речі з наших ранніх колекцій, які нам подобалися. Особливо ручну роботу”.

Сподобалися вони й Каньє Весту: у твіттері ходять чутки, що зовсім скоро ми побачимо колаборацію Eckhaus Latta х Yeezy.

Дивіться також:

Наші в Нью-Йорку: Про що колекція Bevza, представлена на New York Fashion Week.

Майбутньої осені одягаємось як героїні психологічних трилерів. Радять Khaite.