Поиск

Колекцію Paskal надихнула трансцендентальна медитація

Колекцію Paskal надихнула трансцендентальна медитація

Осінь/зима — 2021/2022

Текст: Buro 24/7

Дивіться осінній лукбук українського бренду

Дизайнерка Юлія Паскаль почала практикувати медитацію після прочитання книжки Девіда Лінча “Спіймати велику рибу”. В ній режисер на власному досвіді розповідає, як прийшов до медитації і які результати йому дала практика.

“Я давня прихильниця Девіда, і його творчий метод мене неймовірно захоплює та вражає, особливо те, як він вміє показувати через свої роботи світ, який знаходиться за межами загальноприйнятих рамок. Його книга й дала потужний поштовх до занурення у медитацію, яка до цього мені ніяк не вдавалась, — розповідає дизайнерка. — Тоді я вперше навчилась занурюватись в глибину своєї свідомості, туди, де існує лише чиста свідомість, без вагань, думок та зайвих емоцій. Цей стан очищує розум і дозволяє побачити більш чітку картинку світу, адже ми немов ємність з рідиною, і чим ця ємність прозоріша, тим легше пропускає крізь себе світло”.

У колекції Paskal осінь/зима — 2021/2022 вона поєднала духовну практику з дайвінгом. Флора та фауна Червоного моря надихнули палітру кольорів, а екологічний стан океанів відобразився у використанні sustainable-тканин.

Наприклад, неопрен-поліетиленові сукні та спідниці створені з високоякісних екологічно чистих матеріалів, виготовлених з океанського пластику за стандартами Oek-tex. Трикотажні костюми з кольоровим оверлоком пошиті із залишків тканин, використаних у попередніх колекціях. Деталі крою запозичені у гідрокостюмів, а текстура водовідштовхувальної тканини плащів нагадує гладь водної поверхні.

Смотрите также:

Взгляните на куртки украинского бренда Paskal Parka, сшитые из стоковых тканей.

Чистота самопізнання: Bevza зняли кампейн в турецькому Памуккалє.