Поиск

Чистота самопізнання: Bevza зняли кампейн у турецькому Памуккалє

Чистота самопізнання: Bevza зняли кампейн у турецькому Памуккалє

Весна/літо — 2021

Текст: Buro 24/7

Модель: Катерина Зуб
Волосы: Юлія Точилова
Макияж: Світлана Римакова
Фото: Стефан Лісовський

Весняне оновлення

Український бренд Bevza представляє першу частину весняного кампейну. В ньому поєднуються дух свободи, містичні пейзажі та цілюща сила води, що провокують процес самопізнання і зв'язку із собою.

‘'Весна — чудовий час для очищення від усього зайвого. Цими фото ми хотіли нагадати про важливість переосмислення і збереження найцінніших речей — в собі і з собою'', — говорить дизайнерка Світлана Бевза.

Чистота самопізнання: Bevza зняли кампейн у турецькому Памуккалє (фото 1)

Пейзажі турецького Памуккалє стали фоном для мінімалістичної естетики, характерної для бренду Bevza. Термальні джерела символізують оновлення, а сяюча білосніжна поверхня землі нагадує про ключову концепцію Bevza — ідею чистоти та білу сукню, що її символізує.

Чуттєві кадри зняті фотографом Стефаном Лісовським.

Чистота самопізнання: Bevza зняли кампейн у турецькому Памуккалє (фото 2)

На світлинах впізнаються основні елементи колекції весна/літо — 2021: пальто-кожух ручної роботи і туніка з крепдешину, доповнена ручною обробкою країв. Моносережки у вигляді садової лійки і відра уособлюють кропіткий процес вирощування рослин і важливість води у повсякденному житті.

“У першій частині кампейну ми звертаємо увагу на цінність ремесла і символічність звичних речей в аксесуарах”, — пояснюють у бренді.

Смотрите также:

Bevza представили коллекцию на Неделе моды в Нью-Йорке. Она посвящена Триполью.

Bevza посвятили осеннюю коллекцию женской силе и обратились к образу княгини Ольги.