Поиск

Знайомтеся: 4 нових імені з Тижня моди у Копенгагені (спойлер: серед них — одне українське)

Знайомтеся: 4 нових імені з Тижня моди у Копенгагені (спойлер: серед них — одне українське)

Столиця sustainability

Текст: Buro 24/7

Фото: Instagram: @tg.brand

Підсумки сезону осінь/зима — 2022

Тиждень моди у Копенгагені відомий своєю екологічністю. Щосезону у данській столиці sustainability свої колекції презентують найбільш відповідальні бренди. Якщо імена Ganni та Saks Potts вам давно відомі, пропонуємо познайомитися з новими — cеред них є одне українське.

 

TG Botanical

Найекологічніший бренд із Києва підкорює столицю стійкої моди. У своїх колекціях дизайнерка Тетяна Чумак використовує органічні тканини з традиційних українських рослин і трав, таких як кропива та коноплі. Фарбують їх пігментами, отриманими з місцевої органічної сировини. Наприклад, кореня марени, відвару жолудів і лушпиння цибулі.

Цього сезону TG Botanical презентували екохутро з конопель і трикотажні сети. Тетяна називає їх “живим одягом”, який проходить довгий шлях від моменту появи перших паростків на вологому ґрунті українського поля до готової моделі у студії бренду.

 

The Garment

Ще одна версія відомого данського мінімалізму. Лаконічність відображається не тільки в дизайні, а й у самій назві: garment перекладається як “одяг”. Нічого зайвого, нічого складного.

Бренд заснувала фешн-інфлюенсерка Софія Ро разом із дизайнеркою Шарлоттою Ескільдсен. Тут можна знайти ідеальний трикотаж, пальто з чоловічого плеча та брючні костюми. Wow-ефект в інстаграмі забезпечено, судячи з кількості лайків під знімками Софії.

 

Frederik Taus

Данські бренди відомі не лише суворим мінімалізмом, а й наївною естетикою, наповненою барвами та принтами. Фредерік Таус додав до неї панку: англійський тартан, деконструкцію та акцент на лінії плечей. Все це у поєднанні з інфантильними рюшами та спідницями, позбавленими гендерних ознак.

 

Kerne Milk

Апсайкл-бренд Kerne Milk створює одяг із вторинних матеріалів. Так, наприклад, трикотажні топи й сукні отримали гудзики різних форм та розмірів, а сумки — ручку з перлів. Бра зв'язані з відрізків тканини, як і сукня, яка опинилась у гардеробі Кендалл Дженнер.

 

Дивіться також:

Мабуть, наймиліший бренд всього інстаграму. "Творча Ба" продають речі, створені українськими бабусями.

Коралі, голуби, традиції: Lake Studio присвятили ювелірний дроп миру й коханню.

Мрієте про ті самі туфлі Versace? Інстаграм радить забути про них і мріяти про Valentino.