Поиск

Це треба бачити: Молоді дизайнери створили уніформу для працівників комунальних служб

Це треба бачити: Молоді дизайнери створили уніформу для працівників комунальних служб

Ініціатива UFW та мера Києва

Текст: Buro 24/7

На подіум вийшов брат мера Києва Володимир Кличко

Ukrainian Fashion Week та мер Києва Віталій Кличко запустили проєкт із розробки нового робочого одягу для працівників муніципальних служб. Колекцію представили в Мистецькому Арсеналі, а на вулицях Києва її можна буде побачити вже у 2021 році.

До процесу залучили молодих дизайнерів, які мають досвід у створенні колекцій у стилі робочого одягу. Серед них — Володимир Демчинський (Dastish Fantastish), Софія Русинович (Roussin) та Ядвига Нетикша. До співпраці також запросили Кирила Харитонцева, який працював стилістом у багатьох проєктах UFW. 

Разом вони створили уніформу для служб "Київпастранс", "Київзеленбуд", швидкої допомоги та київського метрополітену.

Представлений одяг адаптують з урахуванням усіх технічних вимог. "Наступного року кияни і гості столиці зможуть побачити нову форму працівників комунальних підприємств. Вона буде однозначно відрізнятись від старої", — каже Кличко. 

Уніформу пошиють із вироблених в Україні тканин — їх надасть компанія “Текстиль-Контакт”.

На подіум вийшов брат мера Києва Володимир Кличко. "Я теж розглядав таку можливість, але, на жаль, не зміг через обставини", — сказав Віталій, вказуючи на зламану ногу.

Це треба бачити: Молоді дизайнери створили уніформу для працівників комунальних служб (фото 1)
Володимир Кличко

“Я переконаний, у європейській столиці люди, які забезпечують її життєдіяльність, сервіс та комфорт для мешканців, повинні працювати у сучасній, зручній та гарній уніформі!” — сказав мер.

Ідея проєкту з'явилася ще до пандемії. “Пан мер вже досить давно звернувся до оргкомітету Ukrainian Fashion Week з ідеєю “переодягнути” працівників. До організації проєкту планували залучити партнера Ukrainian Fashion Week – Istituto Europeo di Design. Колекції робочого одягу мали розробляти українці-випускники IED”, — говорять представники UFW.

Через пандемію від цієї ідеї відмовились, натомість запропонували співпрацю локальним дизайнерам.

Смотрите также: Poustovit присвятили зйомку пам'ятним місцям Києва.