Поиск

Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід

Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід

Zaha Hadid Architects

Текст: Buro 24/7

Будівництво планують завершити у 2020 році

На сторінці урбаністів Progressive Dnipro в інстаграмі з’явились візуалізації входів і виходів зі станцій метро у Дніпрі, які будуються за проєктом британського архітектурного бюро Zaha Hadid Architects. Автори зазначають, що отримали фото зі своїх “надійних джерел”, щоправда на сайті бюро Захи Хадід візуалізацій дніпровського метро поки немає. Про це пише "Хмарочос".

На опублікованих віжуалах зображено входи/виходи на станціях “Центральна”, “Театральна” та “Музейна” – усі вони виконані в одному стилі.

Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід (фото 1)
Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід (фото 2)
Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід (фото 3)
Візуалізація: Який вигляд матиме метро у Дніпрі, спроєктоване бюро Захи Хадід (фото 4)

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов підписав контракт з бюро Zaha Hadid Architects у вересні 2018 року. “Ніхто не вірив, а ми зробили, — писав мер. — Після того як мене не стане, у моєму Місті залишиться метро імені Захи Хадід".

Наразі у Дніпрі функціонують шість станцій метро, будівництво трьох додаткових ще триває (його планують завершити до 2024 року).

Нагадаємо, бюро Zaha Hadid Architects засновано у 1979 році британською архітекторкою Захою Хадід. Вона увійшла в історію як перша жінка, яка отримала у 2004 році Прітцкерівську премію у галузі архітектури (це аналог Нобелівської премії). У 2016 році Хадід не стало. Серед її найвідоміших будівель – Центр водних видів спорту для Олімпійських ігор у Лондоні, Великий художній музей Мічиганського університету в США і Оперний театр у Гуанчжоу, Китай.

 

Дивіться також:

Це не жарт: На Косівщині хочуть збудувати гігантський дзбан (із кінотеатром!).

Грядки на балконах та смарт-технології: Сергій Махно про тренди в архітектурі та дизайні.