Поиск

У Японії раптово запрацював столітній годинник. Причиною став землетрус

У Японії раптово запрацював столітній годинник. Причиною став землетрус

"Це позитивний знак"

Текст: Buro 24/7

Годинник зупинився після цунамі у 2011 році

У 2011 році Японія пережила землетрус і цунамі, внаслідок чого годинник перестав працювати. Щоб він запустився знову, знадобився ще один землетрус через десять років. Про це повідомляє "Зе Гуардіан".

Храм, де висів годинник, було зруйновано велетенськими хвилями. Вціліли тільки дах, колони та годинник, якому більше ста років. 58-річний Бунсюн Сакано, настоятель храму, намагався полагодити годинник, але стрілки так і не пішли. Сакано придбав годинник у крамниці старовинних речей у Фукусімі, за декілька років до землетрусу 2011 року.

Через десять років, 13 лютого 2021 року, Японію сколихнув ще один землетрус. На думку сейсмологів, він став наслідком землетрусу, який викликав цунамі роками раніше. Наступного дня Бунсюн Сакано пішов у храм і з'ясувалося, що годинник почав тікати. Через два місяці після землетрусу він продовжує працювати без жодних проблем, хоча всі попередні спроби його відремонтувати були марними.

На думку Сакано, в цьому є позитивний знак. Пандемія коронавірусу внесла серйозні корективи в життя священника: довелося скасувати всі зібрання та волонтерську роботу, і він почав замислюватися про вихід на пенсію. Годинник, який 10 років без діла висів на стіні та зненацька запрацював, надихнув Сакано на думку, що не варто здаватися і треба "рухатися далі". За його словами, "це наче знак підбадьорення, що справжнє відновлення ще попереду".

Дивіться також: В Японии наступил пик цветения сакуры. Это самый ранний показатель с 812 года.

 

Больше