Поиск

Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати

Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати

Виявляється, це дуже корисно!

Текст: Buro 24/7

Усе про фітнес з екзотичною назвою

Новий вид фітнесу з екзотичною назвою — кенгу-джампінг — стрімко набирає популярність в Україні і вже навіть встиг стати справжнім спортивним трендом. А тому для всіх зацікавлених наводимо нижче лікбез із кенгу-джампінгу, у якому з'ясовуємо, що це таке і з чим його стрибають.

Що таке кенгу-джампінг?

У перекладі з англійської kangoo jumps означає "стрибки кенгуру". Саме цій тварині завдячує кенгу-джампінг своєю назвою. Головна особливість фітнес-напрямку полягає у використанні спеціального взуття — чобіт kangoo jumps на пружинистій платформі. Їх розробив у 1994 році канадський ортопед Грегорі Легхтман для післяопераційної реабілітації пацієнтів із травмами спини або колін. І вже невдовзі після презентації винаходу на спортивній виставці kangoo jumps підкорили світову фітнес-індустрію.

У чому користь?

На перший погляд, такі "стрибки кенгуру" можуть здаватися дивним заняттям. Проте, спробувавши, помічаєш, що це доволі весело. І вже тільки згодом виявляється, що кенгу-джампінг приносить ще й значну фізичну користь. По-перше, стрибки на пружинистій платформі тренують усі групи м'язів, формують правильну поставу та вдосконалюють координацію. По-друге, вони покращують роботу серцево-судинної системи і знижують навантаження на суглоби до 80%. По-третє, сприяють зменшенню ваги. А як приємний бонус ще й отримуєш заряд позитивної енергії і позбавляєшся стресу.

Де спробувати?

Під час швидкісної онлайн-подорожі Європою в межах міжнародного онлайн-фестивалю Intercity live 4: Eurotrip. 29 серпня, о 12:00, перший фестивальний день відкриє діджей з лайв-сетом у поєднанні з техно-аеробікою. + Intercity live 4: eurotrip — це четвертий міжнародний онлайн-фестиваль. Протягом виступу три дівчини-тренерки, одягнені у стильові костюми 80-х, продемонструють фірмові прийоми кенгу-джампінгу перед широкою аудиторією онлайн-глядачів. Зокрема основу програми складуть головні рухи одного з варіантів фітнесу — Kangoo Power. "Навіть через монітори будуть відчуватися сплески ендорфінів і запальні емоції, які дарує цей у всіх розуміннях позитивний спорт", — переконує одна із тренерок, Світлана Охотник.

Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 1)

Сам виступ відбудеться під супровід модулярної музики від представника творчої спільноти Teche Dnipro — діджея Andrew Deme. Під час лайв-сету він не буде ставити записану музику, а вдасться до експериментів на синтезаторах безпосередньо у прямому ефірі. Навіть саму ідею поєднати техно-сет із кенгу-джампінгом діджей також розглядає як подвійний експеримент. "До того ж коли дізнався, що цей захід ініціює митцівня Module у Дніпрі, без вагань долучився до запрошення", — стверджує Andrew Deme.

Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 2)

Intercity live: Eurotrip — це четвертий міжнародний онлайн-фестиваль. У програмі заходу 24 години стріму, понад 50 артистів з України і з-за кордону, перформанси та кінопокази. Транслюватимуть подію 29-30 серпня на YouTube-каналі Телебачення Торонто. Серед хедлайнерів фестивалю — "Хамерман Знищує Віруси" (Київ), гурт Tvorchi (Тернопіль) та La Mathilde (Франція). Проєкт відбувається за підтримки Європейського Союзу за програмою House of Europe.

Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 3)
Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 4)
Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 5)
Що таке кенгу-джампінг і чому його варто спробувати (фото 6)

Читайте також: Элина Свитолина вошла в топ-7 самых высокооплачиваемых спортсменок мира.