Поиск

Футболісти \"Шахтаря\" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store

Степаненко, П'ятов і Бондар

Текст: Buro 24/7

І показали, який вигляд має їхній повсякденний гардероб

Футболісти "Шахтаря" Тарас Степаненко, Андрій П'ятов і Валерій Бондар показали свій повсякденний гардероб. Поза полем спортсмени найчастіше обирають функціональний і зручний одяг, який підкреслює їхню індивідуальність.

Зірки футболу приміряли спортивний і кежуал-одяг українського онлайн-магазину PM Store. Вони також розповіли, на що звертають увагу при виборі одягу і які речі їм найбільше подобаються.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 1)

Тарас Степаненко

півзахисник, віцекапітан "Шахтаря", гравець національної збірної України

У повсякденному житті я найчастіше ношу зручний і комфортний одяг. Зазвичай віддаю перевагу стилю sport casual, оскільки він доречний для будь-якого приводу. Мій буденний гардероб складається з нейтральних кольорів, серед найулюбленіших  сірий, чорний і білий.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 2)
Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 3)

Як відомо, одяг, який ми носимо, безпосередньо впливає на те, як ми почуваємося. Я прагну, щоб одяг відповідав декільком критеріям: новизні, харизмі та спокою. Днями я приміряв асортимент PM Store і зрозумів: це беззастережно мій стиль, який відповідає ключовим критеріям вибору гардероба.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 12)

Андрій П'ятов

воротар, капітан "Шахтаря" і національної збірної України

Поза полем я обираю сучасний одяг, співзвучний з останніми трендами. Якщо узагальнити, кежуал-стиль мені ближчий за духом і функціоналом. Причому особливо люблю кежуал у чорному, бежевому і зеленому кольорах. Хоча на офіційних прийомах також комфортно почуваюся і в одязі у діловому стилі.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 13)
Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 14)

Не буду приховувати, участь у фотосесії PM Store мене приємно здивувала. Асортимент складається зі сміливих і якісних речей. Як бонус — одяг мегакомфортний. Це мерч, заряджений на перемогу. Він підкреслює ті якості, які для мене так важливі: виклик, стиль і наполегливість.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 21)

Валерій Бондар

захисник "Шахтаря" і національної збірної України

Скажу чесно, улюблена річ у гардеробі  футболка ФК "Шахтар" із моїм номером і прізвищем. А ось у буденному житті я часто поєдную спортивні речі з повсякденними. Наприклад, ношу джинси і худі з кросівками. Це зручно, комфортно і трендово. А ось улюблених кольорів в одязі немає. Для мене головне, щоб відчувався комфорт.

Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 22)
Футболісти "Шахтаря" приміряли спортивну кежуал-колекцію від PM Store (фото 23)

Мені здається, спортсменам і любителям спорту в повсякденному житті не вистачає одягу в стилі sport casual. Так що PM Store запропонував унікальну лінійку асортименту. У цьому одязі є сміливість дизайну і стилю. Відчувається статусність речей. Підкреслюється цілеспрямованість характеру. Загалом, є все, що ми, спортсмени, так любимо.

PM Store перший офіційний магазин бренду Parimatch. Онлайн-стор надає широкий асортимент функціонального і якісного одягу для любителів спорту. Філософія магазину виходить далеко за межі брендованої продукції. На зміну нудним логотипам прийшли речі з унікальними принтами і дизайном.

Читайте також: Есть мнение: Как реформировать уроки физкультуры в школе так, чтобы дети их полюбили.