Поиск

Ілон Маск представив робота-гуманоїда Tesla Bot, який виконуватиме за людей “нудні справи”

Ілон Маск представив робота-гуманоїда Tesla Bot, який виконуватиме за людей “нудні справи”

Прототип Tesla Bot з’явиться у 2022 році

Текст: Buro 24/7

В основі антропоморфного робота — повністю автономний комп’ютер Dojo i нейронні мережі

У 2022 році Ілон Маск збирається випустити робота-гуманоїда Tesla Bot  з екраном замість обличчя, який виконуватиме за людей "нудні справи". Про це бізнесмен та підприємець оголосив під час свого виступу на Дні штучного інтелекту Tesla в Каліфорнії, повідомляє CNBC.

Компанія з виробництва електромобілів Tesla планує випустити прототип Tesla Bot вже у 2022 році.

В основі антропоморфного робота лежатиме повністю автономний комп'ютер Dojo i нейронні мережі, здатні розпізнавати світ й орієнтуватися в ньому. Висота робота складатиме 172 см, вага  57 кг. Замість обличчя в Tesla Bot буде екран із корисною інформацією. Повідомляється також, що він зможе розвивати швидкість до восьми кілометрів на годину, проте ідея полягає в тому, щоб людина могла його подолати чи втекти від нього, зазначає CNBC.

В основі Tesla Bot  чіпи і датчики, які використовуються в автомобілях Tesla для автономного водіння. "Якщо подумати, що ми робимо з автомобілями, то Tesla, можливо, є найбільш потужною у світі робототехнічною компанією, тому що наші автомобілі  наче напіврозумні роботи на колесах",  розповів Ілон Маск. За його словами, робот матиме привітний характер і зможе виконувати "нудні справи", якими люди не дуже полюбляють займатися. Наприклад, сходити в магазин за продуктами.

Подивитися повну версію виступу Ілона Маска на Дні штучного інтелекту Tesla можна за посиланням.

 

Дивіться також:

Boston Dynamics показали робота Atlas, который занимается паркуром и делает сальто назад.

В Японии научились делать биодизельное топливо из остатков бульона рамен.