Поиск

Інстаграм дня: Автор, що створив діамантові гріллз за $ 18 000 для Кім Кардаш'ян

Інстаграм дня: Автор, що створив діамантові гріллз за $ 18 000 для Кім Кардаш'ян

Новий аксесуар

Текст: Марія Дереш


Серед прихильників — Дуа Ліпа, A$AP Rocky і Мадонна

Що це: Gabby Elan Jewelry ювелірний дует, який спеціалізується на преміальних кастомних гріллз. У списку клієнтів майстрів  Мадонна, A$AP Rocky, Гайді Клум (аксесуари створювали для її знаменитих Хелловін-образів), Tyler, the Creator, Фаррелл Уільямс та інші.

Особливу увагу до ювелірної студії привернув недавній пост Кім Кардаш'ян, де селебріті показала розкішну прикрасу з опалу з діамантовим обрамленням. За словами співвласника майстерні Елана Пінхасова, виготовлення гріллз для Кім зайняло два місяці й обійшлося близько $ 18 000.

Gabby Elan Jewelry також стали авторами інкрустованого кольоровим камінням метелика на зубах Дуа Ліпи, який доповнив знакову сукню Atelier Versace на церемонії Grammys-2021.

Хто створив: Габбі Пінхасов, засновник ювелірної студії, емігрував з Ізраїлю у Сполучені Штати у 26 років. Тоді, у 90-х, він був звичайним зубним техніком, але згодом помітив високий попит на зубні аксесуари  гріллз, які якраз досягали піку популярності завдяки урбан-культурі.

Завдяки підтримці Елана стоматологічний сервіс швидко перекваліфікувався на виробництво гріллз преміум-класу та інших аксесуарів, ставши прибутковим сімейним бізнесом. Габбі працював над індивідуальними замовленнями для Фаррелла, Wu-Tang Clan та A$AP Rocky, які зіграли вагому роль у популярності ювеліра. Офіційно Gabby Elan Jewelry почали роботу в 1991 році у Брукліні, а зараз студія працює на "діамантовій" вулиці на Манхеттені.

Чому варто підписатись: творчість Пінхасових  естетика хіп-хопу 90-х, тяжкий люкс, унікальні дизайни і справжній зразок дентал-арту. Крім непристойно дорогих аксесуарів для Кардаш'ян, тут можна прикрасити зуби чим завгодно: брендовою монограмою, зображенням Ісуса Христа і навіть інтерпретацією картин Бенксі.

 

Читайте також: Названы самые популярные бренды люксовой косметики. Угадайте, кто на первом месте!

 

Больше