Поиск

Музей Гуггенхайма в Більбао випустив реп, щоб зібрати кошти на реставрацію роботи Джеффа Кунса

Музей Гуггенхайма в Більбао випустив реп, щоб зібрати кошти на реставрацію роботи Джеффа Кунса

Відео називається P.U.P.P.Y.

Текст: Buro 24/7

Музикант MC Gransan читає реп перед музеєм на фоні скульптури Кунса "Цуценя"

Музей Гуггенхайма в Більбао випустив реп на підтримку краудфандингової кампанії, яку мистецька установа запустила ще у червні 2021 року, аби підтримати реставрацію скульптури "Цуценя" американського художника Джеффа Кунса. Про це повідомляє Artnet.

Мета кампанії  зібрати 100 тисяч євро, проте за два місяці отримали лише 28 тисяч євро. Щоб активізувати збір коштів, музей вирішив зняти кліп, присвячений скульптурі Кунса, який отримав назву P.U.P.P.Y. У ньому музикант із Більбао MC Gransan читає реп у різних локаціях музею на фоні знаменитого твору мистецтва.

"Цуценя" Джеффа Кунса  скульптура, яка складається з 38 тисяч квітів: бегоній, петуній та інших рослин. Вона з'явилася у музеї Гуггенхайма у 1997 році й вважається однією з найвизначніших пам'яток Більбао. За всі ці роки складна система зрошення, що знаходиться всередині, встигла застаріти й зараз потребує оновлення. Музей запланував перші реставраційні роботи у вересні 2021 року.

Кунс зазначав, що на створення скульптури "Цуценя" його надихнули європейські собори у стилі бароко та їхній баланс між вічним й ефемерним.

 

Дивіться також: "Усі ми жили колись": 5 причин відвідати виставку Олександра Чекменьова в The Naked Room.

 

Больше