Поиск

\"Золотий хрін\": Назван автор худшей сцены секса в украинской литературе

"Золотий хрін": Назван автор худшей сцены секса в украинской литературе

Неловкие фрагменты

Текст: Buro 24/7


Антипремия

Украинские критики определили автора худшей сцены секса в современной украинской литературе. Жюри отдало главный приз - "Золотий хрін" — писательнице Люко Дашвар. Победу автору принес вот этот интимный фрагмент из романа "Инициация":

"..Підлога — за постіль: до такого блиску вичистили її власними тілами — раділа й сяяла. Вікна — броня: рекламу можна знімати про такі вікна. Подвійний склопакет, абсолютна звукоізоляція, і то таки правда: вже як Тася стогнала під Перегудою, а знадвору того ніхто не почув. І хоч Павло впорався швидше, ніж сподівався, та не відкинувся на спину, як зазвичай, не закурив, аби насолодитися розслабленням, яке завжди відчував після сексу, — притулився до розпеченої Тасі: набратися від неї сили, відчути здатність підкорити жінку ще раз. Ще!"

Среди номинантов на "Золотий хрін" было еще 7 писателей, среди которых Юрий Винничук, Александр Денисенко, Петр Крыжановский, Андрей Цаплиенко, Дмитрий Билый, Сергей Мартынюк и Хрыстя Венгринюк. Ей, кстати, достался читательский приз за худшую сцену секса в рассказе "Рождаться и умирать обутым" ("Народжуватися та помирати взутим"). Вот он:

"Я повільно скинула свою нічну сорочку, гола підійшла до незнайомця і впхала його ніс у своє вологе лоно. Він нюхав так жадібно й так довго, наче парфумер, відшукавши новий запах.

Я спрямувала його палець у себе, він крутив ним, подразнюючи і дряпаючи мене, але я терпіла й шепотіла йому, що там немає кісток і що воно, якщо б він того хотів, може ділитися надвоє чи натроє... Він почав ридати, не відходячи від мене й не встаючи з колін, а я гладила його тисячолітню голову й думала, що тут справді забагато риби..."

В состав жюри антипремии вошли журналистка и основательница проекта "Рагу.лі" Татьяна Микитенко, литературный критик Юрий Володарский, писательница Анна Малигон, основательница проекта "Непозбувна бентега" Вероника Новикова и литературный критик Татьяна Трофименко. Впервые "Золотий хрін" вручили в 2018 году. Тогда победителем стал писатель Любко Дереш ("Спустошення").

Читайте также: "Пещера удовольствия": Названы 7 худших описаний секса в литературе.

Оставьте комментарий

Больше