Поиск

Леонардо Ді Капріо планує рімейк фільму “Ще по одній”. Томас Вінтерберг хоче на це подивитися

Леонардо Ді Капріо планує рімейк фільму “Ще по одній”. Томас Вінтерберг хоче на це подивитися

Права придбала кінокомпанія Appian Way

Текст: Buro 24/7


Ді Капріо також може зіграти роль Мадса Міккельсена

25 квітня 2021 стрічка Томаса Вінтерберга "Ще по одній" отримала "Оскар" як "Найкращий іноземний фільм". Вже наступного дня з'явилась новина, що у США планують зняти англомовний рімейк данського фільму. Про це повідомило видання "Інді Вайр".

Права придбала продюсерська компанія Appian Way, яка належить Леонардо Ді Капріо.  Він також може виконати головну роль у фільмі, яку в оригінальній версії зіграв Мадс Міккельсен. Це чоловік середнього віку, що переживає кризу та наважується на алкогольний експеримент разом зі своїми друзями.

У соціальних мережах новину про можливий рімейк зустріли з великим скепсисом. Користувачі аплодують Мадсу Міккельсену, який блискуче виконав свою роль, і кепкують над тим, що у США мають навчитися дивитися фільми із субтитрами.

Режисер фільму "Ще по одній" налаштований позитивно щодо ідеї нового фільму і готовий обговорити це з Appian Way. Проте Томас Вінтерберг зазначив, що він не братиме ніякої участі в безпосередньому створенні англомовної стрічки.

На думку режисера, чиї роботи вже неодноразово адаптувалися в інших країнах, Леонардо Ді Капріо може бути чудовим вибором для виконання головної ролі. "З артистичної точки зору, цікаво дивитися, як щось обростає новими версіями. Тепер це в руках найкращого актора, якого можна було знайти. Окрім того, що це прекрасний актор, він також приймав дуже розумні рішення впродовж своєї кар'єри. Я відчуваю, що в його виборах багато цілісності. Сповнений надії та цікавості щодо всього, що попереду", — зазначив Томас Вінтерберг.

 

Дивіться також:

"Оскар" — 2021: Дивіться повний список переможців Американської кіноакадемії.

Мадс Міккельсен зіграє з Гаррісоном Фордом у фільмі "Індіана Джонс — 5".

Больше