Поиск

Дивіться трейлер фільму \"Аннет\" Леоcа Каракса, який відкриє Каннський кінофестиваль — 2021

Дивіться трейлер фільму "Аннет" Леоcа Каракса, який відкриє Каннський кінофестиваль — 2021

У головних ролях — Адам Драйвер і Маріон Котіяр

Текст: Buro 24/7

Це перший фільм французького режисера за останні 9 років

Стрічка Леоса Каракса "Аннет" стане фільмом-відкриттям Каннського кінофестивалю, який пройде із 6 по 17 липня 2021 року. Картина, у якій у головних ролях знялися Маріон Котіяр й Адам Драйвер, стане першим фільмом Каракса за останні дев'ять років, а також це буде його англомовний дебют. За сюжетом події фільму відбуваються в Лос-Анджелесі.

Стрічка "Аннет" розповідає історію стендап-комедіанта Генрі, якого грає Драйвер, і всесвітньо відомої співачки Енн у виконанні Котіяр. Їхні ідеальні стосунки змінюються назавжди після появи першої дитини  Аннет, "загадкової дівчинки з винятковою долею".

П'єр Лескюр, президент Каннського кінофестивалю, заявив: "Кожен фільм Леоса Каракса  це подія. І цей фільм відповідає усім обіцянкам! "Аннет"  це подарунок, на який сподівалися любителі кіно, музики та культури і якого ми так потребували впродовж останнього року".

Стрічка "Аннет" увійде до програми 74-го Каннського кінофестивалю. Повний список фільмів-учасників фестивалю оголосять наприкінці травня 2021 року.

Дивіться також:

"Французький вісник" Веса Андерсона покажуть на Каннському кінофестивалі — 2021.

Де Голль, квір-драма і повернення класики: Чим здивує "Французька весна в Україні — 2021".