Поиск

Дорослішання на тлі збройного конфлікту: Дивіться трейлер фільму \"Белфаст\" Кеннета Бранa

Дорослішання на тлі збройного конфлікту: Дивіться трейлер фільму "Белфаст" Кеннета Бранa

Режисер зняв автобіографічний фільм

Текст: Buro 24/7

Критики вже нaзивають стрічку одним із головних претендентів на "Оскар" у 2022 році

У мережі з'явився трейлер фільму "Белфаст" ірландця Кеннета Бранa ("Вбивство у "Східному експресі", "Чарівна флейта"), який виступив у ролі режисера та сценариста. Світова прем'єра фільму відбулася 12 вересня 2021 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, повідомляє Variety.

На початку місяця картина отримала вражаючі позитивні відгуки кінокритиків на Telluride Film Festival, які назвали її "шедевром" й одним із головних претендентів на "Оскар" у 2022 році у категорії "Найкращий фільм".

Дорослішання на тлі збройного конфлікту: Дивіться трейлер фільму "Белфаст" Кеннета Бранa (фото 1)
Кадр із фільму "Белфаст"

"Белфаст"  автобіографічна драматична стрічка про дорослішання, події якої відбуваються у Північній Ірландії другої половини 1960-х та отримали назву The Troubles (Na Trioblóidí). Це був похмурий період активного релігійного протистояння між протестантами й католиками, що зрештою переросло у гарячу стадію в 1969 році.

Кеннету Бранa на той час було 9 років. Головний герой фільму "Белфаст"  його альтер его, школяр Бадді, чий дитячий світ руйнується на тлі збройного конфлікту. Хлопчик опиняється в центрі військового протистояння, де вчорашні друзі стають ворогами, а навколо панують підступність та несправедливість.

У картині також зіграли Джуді Денч, Джеймі Дорнан, Кіран Гайндс, Каітріона Белфі. Роль Бадді виконав юний актор Джуд Гілл. Фільм "Белфаст" вийде у широкий прокат 12 листопадa 2021 року.

 

Дивіться також: 5 причин подивитися фільм "Аннетт" Леоса Каракса, навіть якщо ви не любите мюзикли.

Больше